Menu
X
  • image
  • image
Informacje o klinice

Ośrodek Okulistyki Klinicznej SPEKTRUM to jeden z wiodących ośrodków okulistyki w Polsce. Specjalizujemy się w laserowej korekcji wad wzroku, w leczeniu zaćmy, jaskry oraz wielu innych schorzeniach okulistycznych. Na rynku usług medycznych jesteśmy obecni od 2001 roku.

Doskonałe wyposażenie Kliniki, nowoczesny sprzęt i wysokie kwalifikacje personelu, który posiada wieloletnie doświadczenie kliniczne, zdobyte w klinikach uniwersyteckich Europy, USA oraz w innych wiodących okulistycznych centrach na świecie, pozwalają nam skutecznie i bezpiecznie leczyć schorzenia narządu wzroku, a także przeprowadzać skomplikowane zabiegi operacyjne.

Naszą misją jest profesjonalne działanie mające na celu poprawienie wzroku Tym, którzy cierpią z powodu jego osłabienia i ratowanie wzroku u Tych, którym grozi jego utrata.
Misję realizujemy, oferując szerokie SPEKTRUM usług okulistycznych najwyższej jakości w profesjonalnej i przyjaznej atmosferze.

Nowoczesne metody diagnostyki i leczenia umożliwiają nam dbałość o wysokie kwalifikacje zespołu lekarzy, zespołu pielęgniarskiego oraz zespołu inżynierów biomedycznych, wykonujących badania diagnostyczne. Mamy dostęp do najbardziej aktualnej wiedzy i trendów stosowanych w medycynie.

W naszej codziennej pracy ważne jest nie tylko bezpieczeństwo medyczne, ale i emocjonalne. Naszym celem nadrzędnym jest otoczenie Pacjenta profesjonalną opieką w przyjaznej atmosferze, budzącej poczucie zaufania i bezpieczeństwa.

Świadczymy usługi zarówno pełnopłatnie, jak i na podstawie refundacji przez NFZ oraz umów z prywatnymi ubezpieczycielami.
SPEKTRUM prowadzi także działalność badawczo-rozwojową oraz dydaktyczną wykorzystując akademickie kwalifikacje Zespołu.
Od roku 2005 posiadamy wdrożony System Zarządzania Jakością zgodnie z europejską normą EN ISO 9001:2008.
Wg rankingu tygodnika WPROST plasujemy się w pierwszej dziesiątce najlepszych szpitali okulistycznych w Polsce.

LECZENIE ZAĆMY – BEZPIECZNY ZABIEG

W SPEKTRUM specjalizujemy się w operacjach zaćmy. Codziennie pomagamy ludziom odzyskiwać ostrość wzroku i cieszyć się z wyraźnego widzenia. Zaćma to choroba soczewki oka, polegająca na jej częściowym lub całkowitym zmętnieniu. Sprawia to, że soczewka traci swoją najistotniejszą cechę optyczną jaką jest przejrzystość.

Nasi lekarze specjaliści
Dr n. med. Aneta Hill-Bator leczenie operacja zaćmy kontakt
dr n. med. Aneta Hill-Bator
Dr n. med. Hanna Zając-Pytrus leczenie operacja zaćmy kontakt
dr n. med. Hanna Zając-Pytrus
Dr n. med. Jarosław MAREK leczenie operacja zaćmy kontakt
dr n. med. Jarosław Marek
Leczenie zaćmy
dr n. med. Magdalena Koziorowska leczenie operacja zaćmy kontakt
dr n. med. Magdalena Koziorowska
Leczenie zaćmy
Dr n. med. Maria Muzyka-Woźniak leczenie operacja zaćmy kontakt
dr n. med. Maria Muzyka-Woźniak
Dr n. med. Patrycja Krzyżanowska-Berkowska leczenie operacja zaćmy kontakt
dr n. med. Patrycja Krzyżanowska-Berkowska
Leczenie zaćmy
image
dr n. med. Radosław Kaczmarek
Leczenie zaćmy
Umów się na zabieg
image

© Copyright 2017 Zaćma bez kolejek – Bezpieczny Zabieg. Logowanie. Panel administracyjny.