Menu
X
  • image
  • image
Informacje o klinice

Szpital św. Rafała to jeden z najnowocześniejszych obiektów szpitalnych w Europie. Opieka medyczna realizowana przy wykorzystaniu najnowszych rozwiązań technologicznych pozwala na wykonywanie szerokiego spectrum świadczeń zdrowotnych zarówno prywatnie, jak i w oparciu o umowę
z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Szpital posiada bogate zaplecze: oddziały szpitalne z 150 łóżkami, 2 nowoczesne bloki operacyjne z 5 salami operacyjnymi, wyposażonymi w sprzęt pozwalający na realizację zabiegów o najwyższym stopniu trudności, jak również procedur minimalnie inwazyjnych. Bazę diagnostyczną Szpitala tworzą pracownie: Rezonansu Magnetycznego, Tomografii Komputerowej, Mammografii, Radiologii Zabiegowej, RTG, Endoskopii, Histopatologii oraz własne Laboratorium Analityczne. W Szpitalu funkcjonują również pracownie: Hemodynamiki, Radiologii Zabiegowej i Elektrofizjologii oraz ponad 40 poradni specjalistycznych i Centrum Rehabilitacji.

W Szpitalu św. Rafała o zdrowie Pacjentów dba wysoko wyspecjalizowana kadra medyczna,  składająca się z ponad 200 lekarzy specjalistów oraz 150 – osobowego personelu pomocniczego. Wieloletnie doświadczenie, nieustanny rozwój i sukcesy na arenie międzynarodowej są potwierdzeniem profesjonalizmu w opiece nad chorymi.

W Szpitalu św. Rafała dbamy o najwyższy standard pobytu Pacjentów – pokoje 1 i 2-osobowe posiadają własne węzły sanitarne, klimatyzację oraz są wyposażone w TV, telefon, dostęp do Internetu i specjalistyczny system przywoławczy. Wyżywienie uwzględnia określoną dietę lub zalecenia lekarza prowadzącego. Kadra medyczna i administracyjna Szpitala św. Rafała posługuje się językami obcymi, m.in.: angielskim, niemieckim, rosyjskim, ukraińskim, arabskim oraz językiem migowym.

Szpital św. Rafała należy do Grupy Scanmed, która od ponad 15 lat jest liderem w tworzeniu wieloprofilowej prywatnej opieki medycznej w Polsce. Od lat stawiamy na jakość i bezpieczeństwo, co potwierdza m.in. Akredytacja Ministerstwa Zdrowia oraz inne, liczne certyfikaty, np.: ,,Medal Europejski 2014” za zabiegi ratujące życie na naczyniach mózgowych, „Najwyższa Jakość Quality International 2014”, I miejsce w regionie małopolskim w rankingu „Bezpieczny Szpital”.

LECZENIE ZAĆMY – BEZPIECZNY ZABIEG

Okulistyka w Szpitala św. Rafała prowadzi szeroką diagnostykę i terapię w zakresie chorób oczu. Udzielamy niezabiegowych i zabiegowych świadczeń medycznych z zakresu chorób oczu. Opiekę nad Pacjentami sprawuje profesjonalny zespół lekarski i pielęgniarski. Blok operacyjny wyposażony jest w nowoczesny sprzęt do operacji zaćmy metodą fakoemulsyfikacji pozwalający na wykonywanie zabiegów nowoczesnymi technikami operacyjnymi. Pozwoliło to również skrócić czas pobytu chorego w Szpitalu. Pracownia laserowa jest wyposażona w nowoczesne urządzenia okulistyczne do leczenia schorzeń siatkówki, jaskry, zmian naczyniowych i pourazowych.

Nasi lekarze specjaliści
Dr n.med. Arkadiusz Pogrzebielski leczenie operacja zaćmy kontakt
dr n. med. Arkadiusz Pogrzebielski
Leczenie zaćmy
Lek.med. Łukasz Szmuksta leczenie operacja zaćmy kontakt
lek. med. Łukasz Szmuksta
Leczenie zaćmy
Lek.med. Michał Orski leczenie operacja zaćmy kontakt
lek. med. Michał Orski
Leczenie zaćmy
Umów się na zabieg
image

© Copyright 2017 Zaćma bez kolejek – Bezpieczny Zabieg. Logowanie. Panel administracyjny.