Menu
X

Zgłoś się do nas!

Usługa Concierge Medyczny działa na całym świecie. W ostatnich latach stała się popularna wśród pacjentów, którzy potrzebują w szybkim czasie skorzystać z usług wybitnych lekarzy, profesorów w swojej dziedzinie. Specjalizujemy się w prywatnych zabiegach na terenie Polski, w niedalekiej przyszłości opanujemy rynek Europejski. Dlatego w naszych rękach jesteś BEZPIECZNY.

 

Niezależnie od tego gdzie akurat jesteś, zawsze możesz nas „wynająć”, a my z chęcią się Tobą zaopiekujemy. Naszym zadaniem jest znalezienie dla Ciebie najlepszego rozwiązania.
Jak działamy? Wystarczy, że do nas zadzwonisz, napiszesz e-mail, złożysz zlecenie, a my powiemy, ile będzie kosztował Cię zabieg, zajmiemy się całym procesem leczenia od początku do samego końca.
Bez względu na to, jaki pakiet wybierzesz, proces przyjęcia zgłoszenia oraz standard opieki nad Pacjentem jest taki sam.

Proces przyjęcia zgłoszenia

 • Po wysłaniu zgłoszenia nasz konsultant się z Państwem skontaktuje celem przeprowadzenia wywiadu, określenia oczekiwań
 • W dalszym postępowaniu kontaktujemy się z kliniką / szpitalem, następnie przekazujemy informacje Pacjentowi
 • Wyznaczamy wstępny termin przyjęcia do kliniki / szpitala
 • Przekazujemy ustalone informacje Pacjentowi
 • Następuje akceptacja logistyki świadczenia medycznego przez Pacjenta
 • Rozliczamy klinikę / szpital z Pacjentem
medgz.pl
medgz.pl

ZABIEGI I OPERACJE

Jesteśmy na bieżąco z naszymi lekarzami, metodami leczenia, współpracujemy z najlepszymi klinikami/szpitalami w Polsce, wybitnymi profesorami, specjalistami. Dzięki temu masz pewność, że trafiłeś w dobre ręce. Działamy ekspresowo w imieniu naszych Pacjentów. Dokładamy wszelkich starań, by Pacjent czuł się komfortowo i bezpiecznie.

BADANIA – DIAGNOSTYKA

Mamy świetny pakiet diagnostyczny, który pozwoli w szybkim czasie wykryć nieprawidłowości w Twoim organizmie. Im szybsza reakcja, tym szybsza szansa na uniknięcie rozwinięcia się choroby, powrót do zdrowia. Jeśli choroba się rozwija a o tym nie wiesz, po pełnej diagnostyce możesz zatrzymać rozwój wielu chorób i zachować zdrowie. Wystarczy kontrolować na bieżąco i zastosować profilaktykę. Masz szansę wykryć nim pojawią się objawy.

Pomożemy wybrać dla Ciebie najlepszy pakiet badań po krótkim wywiadzie. Ważny jest wiek, historia choroby rodziny, genetyka, czynnik ryzyka. Dzięki nam zyskujesz szybki dostęp diagnostyczny szyty na miarę. Po wszystkim otrzymujesz raport oraz zalecenia od naszego eksperta, oraz szybką reakcję u naszych lekarzy.

medgz.pl
medgz.pl

PROTETYKA – STOMATOLOGIA

Jedną z naszych wizytówek jest ubiór oraz uśmiech. Nie polecamy firm odzieżowych ani projektantów, możemy jedynie zadbać o Twoje zęby.

Wśród naszych partnerów medycznych znajdują się doświadczone placówki stomatologiczne, oferujące usługi dentystyczne, chirurgiczne oraz protetyczne.  O stan Twojego uzębienia zadbają najlepsi specjaliści oraz renomowane kliniki w Polsce.

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Jeśli dzięki medycynie estetycznej chcesz poprawić samopoczucie, zmienić swój wizerunek, ale nie wiesz, z której placówki najbezpieczniej skorzystać, to mamy dla Ciebie propozycje.

Nasi specjaliści przeprowadzają wywiad, pełną diagnostykę dobierając działania tak, by każdy Pacjent czuł się bezpiecznie. Na indywidualnej konsultacji otrzymasz pełny zakres procedur oraz przedstawione zostaną realne założenia, by świadomość oraz decyzja była kompletna i pełna

Bezpiecznyzabieg.pl
medgz.pl

REHABILITACJA I FIZJOTERAPIA

Współpracujemy z klinikami, które posiadają nowoczesny sprzęt medyczny oferując przy tym innowacyjną metodę leczenia, dopasowaną indywidualnie do potrzeb pacjenta. Ich wiedza, doświadczenie i profesjonalizm pozwala nam na zapewnieniu Tobie komfortu w powrocie do pełnej sprawności.

Zadbamy o to, by nasz Pacjent był otoczony najlepszymi specjalistami, którzy gwarantują najwyższą jakość usług w zakresie fizjoterapii i rehabilitacji.

ZARZĄDZANIE PROCESEM LECZENIA

Zgłaszasz do nas swoje oczekiwania, my wyszukujemy dla Ciebie najlepszych rozwiązań, składając wiele konkretnych propozycji leczenia czy zabiegów. Jesteśmy odpowiedzialni za całą logistykę, dzięki czemu masz pewność, że wszystko zostanie doprowadzone z ogromną starannością do ostatniego procesu – wyleczenia, realizacji Twoich oczekiwań.

POMOC W FINANSOWANIU LECZENIA

Mamy podpisaną umowę ze sprawdzonymi firmami finansowymi, które udzielają pożyczek medycznych. Możemy wspomóc w tym zakresie swoimi kontaktami.

OSZCZĘDNOŚCI

Nasza współpraca z klinikami prywatnymi oparta jest na stałych i dobrych relacjach, znamy również bardzo dokładnie rynek medyczny. Dlatego wiemy, że składając naszym Pacjentom propozycję leczenia, oferujemy najlepsze ceny na rynku.

100% DYSKRECJI

Chroni Cię tajemnica lekarska. Masz 100% pewność dyskrecji.

Korzyści z posiadania Concierga Medycznego

Concierge Medyczny posiada wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę na temat najlepszych lekarzy, specjalistów, profesorów. Przeprowadzamy badania rynkowe, wywiady z naszymi pacjentami, oceniając satysfakcję klienta. Poznajemy ich opinie na podstawie zrealizowanych zabiegów, które są najlepszym świadectwem rekomendacji dla każdej prywatnej placówki medycznej.

OSOBISTY MEDYCZNY CONCIERG

PROFESJONALNE DORADZTWO

100% DYSKRECJI

WYSOKA JAKOŚĆ USŁUG

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

PRESTIŻOWA I UNIKALNA USŁUGA
NA RYNKU

PRIORYTETOWE TRAKTOWANIE KLIENTÓW

ZARZĄDZANIE CAŁYM PROCESEM LECZENIA

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA DLA CIEBIE
I TWOJEJ RODZINY

INFORMACJA O KOSZTACH PRZED PODJĘCIEM LECZENIA

POMOC W FINANSOWANIU LECZENIA

U nas najlepsze CENY za zabieg

550 zł jednorazowo

ONE TIME

 • Przyjęcie zlecenia ( logistyka leczenia/konsultacja) – 300,00 pln*
 • Umówienie konsultacji u specjalisty 250,00 pln*
 • Umówienie konsultacji zagranicznej – indywidualna wycena
 • Indywidualny opiekun Medyczny Concierg
 • Prowizja za leczenie / zabieg na poziomie 20% od kwoty FV
 • *plus koszt leczenia / zabiegu

1000 zł pakiet z dostępem rocznym

PREMIUM

 • Przyjęcie zlecenia i prowadzenie leczenia 300,00 zł* (każdorazowo za przyjęcie zgłoszenia)
 • Indywidualny opiekun Medyczny Concierg
 • Zarządzanie procesem leczenia
 • Umawianie wizyt medycznych i okołomedycznych
 • Prowizja za leczenie / zabieg na poziomie 10% od kwoty FV
 • *plus koszt leczenia / zabiegu

2500 zł pakiet z dostępem rocznym

VIP

 • Przyjęcie zlecenia oraz logistyka leczenia
 • Umówienie konsultacji u specjalisty
 • Umawianie wizyt medycznych i okołomedycznych
 • Indywidualny opiekun Concierg Medyczny
 • Zarządzanie procesem leczenia
 • Prowizja za zabieg na poziomie 3% od kwoty FV
 • Priorytetowość
 • *plus koszt leczenia / zabiegu

3550 zł pakiet z dostępem rocznym

Pakiet rodzinny

 • Przyjęcie zlecenia oraz logistyka leczenia
 • Umówienie konsultacji u specjalisty
 • Umawianie wizyt medycznych i okołomedycznych
 • Indywidualny opiekun Concierg Medyczny
 • Zarządzanie procesem leczenia
 • Prowizja za zabieg na poziomie 3% od kwoty FV
 • Priorytetowość

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

pl Polish
X