Menu
X

Jakie dolegliwości może uleczyć pobyt w klinice medycyny estetycznej?

image

Klinika medycyny estetycznej Medica w Białymstoku, to miejsce, gdzie poza poprawieniem niedoskonałości urody, pielęgnowaniem skóry twarzy, czy ujędrnieniem i wygładzeniem ciała, można również poddać się zabiegom wspomagającym leczenie różnych dolegliwości zdrowotnych. 

Mało osób wie, że w gabinetach medycyny estetycznej realizowane są usługi usunięcia wady zgryzu, leczenia nadpotliwości dłoni, stóp lub pach, leczenia łysienia u kobiet i mężczyzn, leczenia nietrzymania moczu, zamykanie naczynek na twarzy lub ciele (które mogą niechcący podrażnić skórę spowodują mały, choć trudny do opanowania krwotok). Ponadto, w klinikach medycyny estetycznej można leczyć zbyt męczące chrapanie, usunąć rumień, czyli trądzik różowaty i trądzik wszelaki (z którymi można zmagać się przez dłuższy czas lub niekiedy całe życie), a nawet usunąć niekorzystny makijaż permanentny lub pozbyć się męczącego tatuażu.

Jakie dolegliwości można wyleczyć w klinice medycyny estetycznej?

Klinikę medycyny estetycznej wyróżnia nieco nietypowe podejście do człowieka, patrząc na jego największe problemy wizerunkowe i problemy zdrowotne, jednak te najbardziej wstydliwe. Niektóre zabiegi wykonuje się w kilkadziesiąt minut do kilku godzin. Inne, wymagają urlopu, aby ciało mogło zregenerować się po zabiegach mocno ingerujących w pierwotny wygląd człowieka. 

Jedną z najbardziej inwazyjnych zabiegów w medycynie estetycznej, jest poprawienie urody na twarzy. Wiele osób łączy taki zabieg z poprawą kształtu nosa, usunięcia podwójnego podbródka czy operacją plastyczną powiek. Wiele osób uważa również, że przy takich usługach estetycznych wykonywane są tylko zabiegi upiększające, oparte na oczyszczaniu skóry twarzy, stosowaniu liftingów, zastosowaniu lasera na różne dolegliwości skórne, czy wstrzyknięciu botoksu lub  kwasu hialuronowego. Ale patrząc po dolegliwościach, laserem można wspomóc leczenie naczynka, zatok, a nawet wypalić skórne kurzajki. 

Poza poprawieniem wady zgryzu jest się w stanie zająć w klinice problemem zgrzytania zębami w nocy, czy wyleczeniem mięśnia żwacza, który może być zbytnio rozbudowany. Klienci korzystający z usług medycyny estetycznej, mogą liczyć na pomoc w przywróceniu do równowagi łusek i cebulek włosów, aby zahamować wypadanie włosów, lub pobudzić skórę do ponownego odżycia włosa (nie tak samo jak na początku, ale chociaż w minimalnym stopniu). 

Ponadto, gabinety są ratunkiem dla zawstydzonych poceniem się osób. Jest to na tyle duży problem, że nie sam zapach wydzielanego potu blokuje życie osób, które potrzebują ratunku w tym zakresie. Każdy stres wspomagający wydzielanie dużej ilości potu, eliminuje z życia udręczonych tą chorobą osób, wielu znajomych i przypadkowych ludzi – którzy się po prostu od nich odsuwają. Jednak gdyby nie medycyna estetyczna, która nie skreśla tak trudnego dla psychiki człowieka problemu z uwagą i zrozumieniem wspomoże leczenie potliwego problemu. Warto zatem spróbować.

Dlaczego medycyna estetyczna nabiera wartościowszego znaczenia w aspekcie leczenia chorób?

Rezerwując wizytę w klinice medycyny estetycznej, można spędzić w niej dłuższy czas, lub zaledwie podjechać na kilka godzin. W zależności od zabiegu, można czuć dużą ilość zmęczenia, lub jedynie odświeżenie stanu skóry, który wpływa również na ducha. Dawniej, zabiegom poddawały się tylko osoby chcące zmienić swój wygląd, aby być akceptowanymi przez innych. 

Dzisiaj, z medycyny estetycznej może skorzystać każdy. Nie każdemu jest to potrzebne, ale kiedy schorzenia są naprawdę uciążliwe, nie ma co popadać w całkowity marazm, że nic się nigdy nie zmieni. Trądzik, potliwość, krzywy zgryz, łysienie – to najbardziej bolesne dla duszy ludzkiej kompleksy, szczególnie, kiedy są wytykane przez innych. Człowiek bowiem, może siebie zaakceptować w pełni, bez względu na wiek, narodowość czy schorzenia. 

Ale kiedy w otoczeniu pojawia się ktoś, kto podkreśla coś aż nadto, albo zauważa coś, czego samodzielnie się w swoim ciele nie dostrzegało (i to jeszcze jako wady), wówczas w sercu “coś” pęka. Wytrzymać obelgi można do czasu. Ale kiedy słyszy się je notorycznie i ktoś stale mówi o niedoskonałościach drugiej osoby, to chciałoby się usłyszeć wreszcie coś przeciwnego – komplement na temat tego samego elementu na naszym ciele, który przez jednych negowany i uznawany za brzydki, dla innych będzie interesujący, zjawiskowy, unikatowy. Czy, aby na pewno ten sam element jest taki jak go inni malują? W medycynie estetycznej można poczuć wszystko na własnej skórze. To z jej udziałem można zobaczyć czy faktyczne zmiany w organizmie lub w stanie zdrowia, wpłyną na postrzeganie danej osoby przez innych ludzi.

No Tag have Found!
Jesteś tutaj:

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!