Menu
X

Leczenie farmakologiczne alkoholizmu w Krakowie – jaką klinikę wybrać? Ile to kosztuje?

image

Choć dla wielu rodzin to temat tabu, w Polsce praktycznie każdy z nas ma w swoim otoczeniu kogoś, kto nadużywa alkoholu. Alkoholizm to jedna z najcięższych chorób cywilizacyjnych, którą można i trzeba leczyć, także za pomocą leków. To, w jaki sposób przebiega kuracja farmakologiczna i dla kogo jest zalecana to kluczowe pytania osób, które chcą wiedzieć, na czym polega wszywanie Esperalu. Kraków to jedno z miast, gdzie takie leczenie od wielu lat jest praktykowane.

Wszywka alkoholowa w Krakowie – co to jest?

Zabieg zaszycia Esperalem wykonuje się w placówkach zajmujących się leczeniem uzależnień po ówczesnej kwalifikacji pacjenta do kuracji. Lek antyalkoholowy – Esperal – ma za zadanie wywołać strach przed spożyciem alkoholu. Gdy jest on zaszyty pod skórą pacjenta, nie można sięgać po alkohol, gdyż wiąże się to z nieprzyjemnymi konsekwencjami tj.:

– nudności i wymioty,

– nagłe skoki ciśnienia tętniczego,

– strach przed śmiercią i ataki paniki.

Wszywka alkoholowa Kraków ma za zadanie wywołać awersję do alkoholu, działa w dużej mierze na podświadomość alkoholika, który będzie stronił od napojów wysokoprocentowych w obawie przed powyższymi objawami. W taki sposób pacjent zachowuje abstynencję, a sam lek zaszyty jest postaci niewidocznej wszywki działa nawet do 6 miesięcy. Co istotne, lek i sam zabieg są całkowicie bezpieczne i legalne. Kuracja Esperalem w profesjonalnej klinice powinna odbywać się wraz ze wsparciem psychologicznym (spotkania w grupie AA lub indywidualne).

Gdzie można wszyć Esperal w Krakowie?

Zaszycie Esperalem trzeba wykonać w profesjonalnej placówce leczenia uzależnień – warto wcześniej przeczytać o niej opinie i dowiedzieć się, czy posiada certyfikaty uprawiające do założenia wszywki. Kraków to miasto, gdzie od lat działa renomowana klinika Insertmed, gdzie można odbyć całą kurację, także w oparciu o terapię psychologiczną. Aby dowiedzieć się, gdzie wykonać zaszycie Esperalem w Krakowie – wejdź na stronę internetową kliniki Insertmed.

Ile kosztuje wszywka Kraków?

Lek Esperal nie jest refundowany, więc zawsze należy upewnić się ile kosztuje wszywka alkoholowa. Cena zależy od potrzebnej dawki leku, a także tego co wchodzi w pakiet leczenia. Warto upewnić się, że będą wykonane nam niezbędne badania, a także otrzymamy wsparcie lekarskie 24h/dobę. Lekarze z kliniki Insertmed oferują możliwość odbycia kuracji w domu pacjenta, co zapewnia 100% anonimowość oraz jest wygodne dla pacjentów, którzy nie są mobilni.

Aby pokonać nałóg potrzebne jest wsparcie rodziny, a także specjalistów, którzy ochronią osobę uzależnioną przed powrotem nałogu. Leczenie farmakologiczne to jedno ze sposobów drogi ku abstynencji, która pomimo wielu osób, negujących tą metodę, nie jest drogą na skróty, wymagając od pacjenta wiele samozaparcia i chęci wyjścia z nałogu. Zawsze warto pamiętać, że alkoholizm w rodzinie nie może być źródłem wstydu i być tematem tabu, zamkniętym w czterech ścianach naszego domu.

No Tag have Found!
Jesteś tutaj:

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

pl Polish
X