Menu
X

Leczenie narkomanii za pomocą leków. Skuteczna metoda walki z uzależnieniem od opiatów.

image

Choć dla osób, które niewiele wiedzą o farmakologicznym leczeniu uzależnień, kuracja lekami wydaje się być metodą niewzbudzającą zaufania – prawdą jest jednak, że leki takie jak Naltrexone Hydrochloride są w Polsce legalne i stosowanie w leczeniu uzależnień od alkoholu i narkotyków od wielu lat.

Na czym polega farmakologiczne leczenie uzależnienia od opioidów?

Pierwszym krokiem ku rozpoczęciu terapii lekiem na uzależnienia jest wywiad z pacjentem, a także wykonanie niezbędnych badań, w tym także ocena stanu psychicznego i stopnia zaawansowania choroby. Opiaty zwane także opioidami to narkotyki głęboko uzależniające, które działają nasennie, a także rozluźniająco. Zadaniem leku Naltrexone jest zablokowanie euforycznych i oczekiwanych przez narkomana następstw sięgnięcia po opiody. Odbywa się to zgodą pacjenta, który lek otrzymuje w postaci podskórnego implantu.

W jaki sposób zakłada się implant?- Lek na uzależnienia Naltrexone.

Gdy pacjent zostaje zakwalifikowany do kuracji lekiem, chirurg dokonuje niewielkiego nacięcia pod skórą, aby umieścić potrzebną dawkę leku. Ponieważ narkomanii i osoby uzależnione od alkoholu często miewają chwile słabości, mogłyby celowo nie przyjąć tabletki lub zastrzyku, dlatego w przypadku leku Naltrexone zakłada się implant na czas około 3 miesięcy. Ten okres pozwala na skuteczne wyeliminowanie potrzeby sięgania po narkotyki, a także rozpoczęcie terapii psychologicznej, mającej na celu niedopuszczenie do nawrotu uzależnienia. Terapia w grupie lub indywidualna to także możliwość na skonfrontowanie się z przyczyną sięgnięcia po używki.

Gdzie można zapisać się na leczenie narkomanii za pomocą Naltrexone?

Meditus to jedna z najbardziej znanych placówek, gdzie od lat stosuje się z powodzeniem kuracje lekiem Naltrexone. Placówka nie tylko wykonuje zaszycie lekiem, ale także gwarantuje pełną opiekę medyczną, psychologiczną i prawną po zabiegu. Leczenie uzależnień od narkotyków nie może ograniczyć się do samej aplikacji medykamentu, gdyż nałóg to choroba nie tylko ciała, ale także duszy. Wiedzą o tym pracownicy Meditusa, którzy są dostępni przez 24 godziny na dobę. Jeśli chcesz zapytać, w jaki sposób można skorzystać z kuracji lekiem, lub dowiedzieć się jakie inne metody leczenia są dostępne w placówce – możesz zadzwonić na infolinię: +48 697 684 567 lub zadać pytanie przez formularz kontaktowy na stronie: https://uzaleznienieodopiatow.pl/.

No Tag have Found!
Jesteś tutaj:

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

pl Polish
X