Menu
X

Powiększenie członka sposobem na udane życie seksualne

image

Udane życie seksualne wpływa na dobre samopoczucie oraz poczucie własnej wartości. Wielu mężczyzn nie jest zadowolonych z długości lub obwodu swojego prącia, co utrudnia im kontakt z kobietami oraz prowadzi do kompleksów.

Stąd wielu panów zastanawia się, jak wydłużyć penisa w bezpieczny sposób. Jest na to nowoczesna metoda – powiększenie członka poprzez wstrzyknięcie kwasu hialuronowego.

Powiększenie członka – dla kogo jest to zabieg?

Powiększyć penisa chcą z reguły panowie, którzy mają kompleksy z tego powodu oraz ci, którzy pragną, aby ich partnerka osiągała większą satysfakcję z seksu.

Pomimo tego, że powiększenie członka jest zabiegiem prosty i bezpieczny, także w tym wypadku istnieją przeciwwskazania do zabiegu. To między innymi:

  • choroby zapalne narządów płciowych lub pachwin,
  • zaburzenia krzepnięcia krwi,
  • stulejka,
  • uczulenie na kwas hialuronowy,
  • problemy z potencją,
  • nowotwory.

Jak podkreślają specjaliści z Bieńkowscy Clinic®, zabieg powiększenia członka wykonuje się tylko u pełnoletnich osób. Przed zabiegiem wymagana jest konsultacja, podczas której lekarza zbada pacjenta, zbierze wywiad i zdecyduje o kwalifikacji do zabiegu.

Jak wydłużyć penisa? – opis zabiegu kwasem hialuronowym

Cały zabieg jest wykonywany na sali operacyjnej w sterylnych warunkach.

Pierwszym etapem jest znieczulenie miejscowe, które blokuje nerw płciowo-udowy. Dzięki temu pacjent nie odczuwa żadnego bólu.

Przy pomocy cienkiej kaniuli lekarz wprowadza preparat z kwasem hialuronowy w obszar nad powięzią głęboką prącia. Następnie po jej wyjęciu miejsce wprowadzenia jest zaszywane. Niewielki szew skórny jest zdejmowany przy pierwszej wizycie kontrolnej, która zwykle ma miejsce 10-12 dni po zabiegu.

Powiększenie członka trwa około 30-45 minut. Zabieg jest w pełni bezpieczny, a pacjent nie wymaga hospitalizacji. Choć od razu widać zmiany, to pełen rezultat można zaobserwować po około 2 tygodniach.

Powiększenie członka – jak długo utrzymują się efekty?

Zabieg wykonany za pomocą kwasu hialuronowego to dość skuteczne powiększenie penisa – w zależności od indywidualnych predyspozycji pozwala uzyskać średnią długość większą od 1 do 3 cm oraz pogrubienie członka o 2 do 5 cm.

Efekt utrzymuje się od 1,5 do 2 lat. Po tym czasie zabieg można powtórzyć.

Lekarze z Bieńkowscy Clinic® twierdzą, że podobne rezultaty można osiągnąć poprzez powiększenie członka za pomocą przeszczepu własnego tłuszczu. Powiększenie prącia tą metodą jest polecane alergikom – własne tkanki są biokompatybilne. Należy jednak pamiętać, że to bardziej inwazyjna metoda, ponieważ tłuszcz trzeba pobrać z innej partii ciała.

Powiększenie członka – zalecenia po zabiegu

Po zakończeniu zabiegu pacjent może od razu wrócić do domu. Jednak musi się liczyć z wystąpieniem niepożądanych objawów. Po wstrzyknięciu kwasu hialuronowego może wystąpić miejscowe zasinienie, obrzęk lub przejściowo bolesność. Objawy powinny ustąpić samoistnie już po kilku dniach. Niektórzy pacjenci odczuwają tzw. gąbczastość prącia – nie jest to powikłanie i nie przeszkadza w codziennym życiu.

Po zabiegu panowie powinni zaopatrzyć się w obcisłą i przewiewną bieliznę, tak by penis był ustabilizowany. Po powiększaniu członka zalecane jest też wykonywanie regularnie delikatnego masażu prącia – by kwas hialuronowy rozprowadził się równomiernie.

Po ok. 10-12 dniach od zabiegu konieczna jest wizyta kontrolna w klinice. Lekarz zbada pacjenta, usunie szew skórny, który został założony podczas zabiegu, oraz porozmawia na temat samopoczucia i ewentualnych niedogodności.

Koniecznym jest powstrzymanie się od współżycia przez około 2 tygodnie od zabiegu, aby uniknąć przemieszczania się wstrzykniętej substancji.

Specjaliści z Bieńkowscy Clinic® w Bydgoszczy i Częstochowie zapewniają bezpieczne powiększanie członka, które przejawia się dbałością o pacjenta na każdym etapie. Pacjent po wypisie dostaje indywidualne zalecenia – także na piśmie.

Należy pamiętać, że skuteczne powiększanie penisa to także ścisłe stosowanie się do zaleceń pozabiegowych.

No Tag have Found!
Jesteś tutaj:

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

pl Polish
X