Menu
X

Zaszycie alkoholika – gdzie można wszyć esperal w Łodzi i po co?

image

Uzależnienie od alkoholu to choroba przewlekłą, zaburzenie wymagające leczenia terapeutycznego. Od lat proces ten może również wspierać farmakologia. Najczęściej stosowane jest wszycia tabletek esperalu. Łódź to jedno z 11 miast, gdzie działa profesjonalna przychodnia Nasz Gabinet specjalizująca się w zabiegach wszywki.

Jakie jest działanie preparatu esperal?

Lek dla alkoholików esperal produkowany jest jako Disulfiram WZF. Tak zwana wszywka alkoholowa ma postać tabletek o okrągłym kształcie i białym kolorze. Preparat jest implantowany przez chirurga po zakwalifikowaniu pacjenta do zabiegu. Esperal w Łodzi proponowany jest przez coraz większą ilość prywatnych przychodni ze względu na wzrastające zainteresowanie wszywką.

Esperal proponowany jest alkoholikom, którzy silna wola nie pozwala na skończenie z piciem alkoholu. Jego skuteczność polega na blokadzie metabolizowania się płynu etylowego w wątrobie. Proces ten sprawia, że wszywka staje się powodem silnego zatrucia alkoholowego. Spożywanie alkoholu w momencie działania wszytych tabletek często objawia się bólami żołądka i głowy, wymiotami, drgawkami, osłabieniem organizmu, widocznymi, czerwonymi plamami na skórze twarzy, a nawet lękiem. Reakcja następuje po paru minutach i może utrudniać funkcjonowanie przez niemal 10 godzin. O samopoczuciu i stanie pacjenta po sięgnięciu po kieliszek decyduje dawka trudno – im większa, tym poważniejsze skutki uboczne esperalu. Może się to zakończyć ślepotą, zawałem, zapaścią lub zgonem pacjenta. Każdy organizm inaczej reaguje na wszywkę alkoholową, dlatego nie da się w 100% ocenić, jakie będą konsekwencje picia w trakcie leczenia. Pacjenci obawiają się swój stan zdrowia, więc decydują się na nieprzerwaną trzeźwość.

Kiedy zaszycie esperalu w Łodzi przestaje działać?

Disulfiram WZF powinien działać przez minimalnie 8 miesięcy. Niektórzy lekarze informują, że nie warto sięgać po kieliszek przez nawet rok po zaszyciu esperalu. Lek sam się wchłania i nie trzeba go usuwać. Wszywkę można zaszywać kilkakrotnie po konsultacji z lekarzem. Nie zaleca się zabiegu esperalu w domu ze względów bezpieczeństwa. Osoby uzależnione chętnie zgłaszają się do przychodni Nasz Gabinet w Łodzi. Placówka proponuje nie tylko zabieg z użyciem wszywki, ale również detoks i terapię. Każdy z elementów leczenia cechuje anonimowość i indywidualne podejście do problemu pacjenta.

Zaszycie alkoholika

Jaki jest przebieg implantowania wszywki esperal w Łodzi?

Wszywkę Łódź zawsze umieszcza są podpowięziowo. W tym leku chirurg robi skalpelem nacięcie na skórze i zaszywa lek. Zabieg nie wywołuje bólu, ponieważ lekarz wstrzykuje znieczulenie miejscowe. Preparat zazwyczaj implantuje się w okolicy pośladka, więc niewielka blizna jest mało widoczna. Tabletek esperalu nie da się wyczuć pod skórą ani samodzielnie usunąć. Gojenie się zajmuje ok. 10-14 dni, ale w tym czasie nie jest potrzebne żadne zwolnienie lekarskie ani rekonwalescencja. Za zaszycia mogą skorzystać wyłącznie osoby pełnoletnie, które są świadome działania esperalu. W Łodzi w poradni uzależnień Nasz Gabinet pacjenci podpisują zgodę na leczenie wszywką i dostają komplet informacji dotyczących tabletek oraz instrukcję pozabiegową.

Ile kosztują wszywki alkoholowe Łódź?

Chociaż wydaję się, że na zapytanie esperal Łódź cena można odpowiedzieć jednoznacznie, nie jest to jednak prawda. Kwoty są zmienne ze względu na rodzaj szwów, ilość wszywek (w Naszym Gabinecie lek zawsze jest oryginalny) i dodatkowych elementów przeprowadzania zabiegu takich jak antybiotyki. W Łodzi można wszyć esperal od 600 zł.

Gdzie można skorzystać z esperalu w Łodzi?

Polecaną i renomowaną, prywatną placówką uzależnień jest Nasz Gabinet. Esperalu nie można wszyć za darmo, ponieważ Disulfiram nie jest refundowany. Lek udostępniają tylko apteki i koncerny farmaceutyczne. Bez recepty żaden pacjent nie może go kupić, dlatego w Naszym Gabinecie wszywki alkoholowe są w cenie zabiegu. W każdej chwili pacjent może zgłosić się na konsultację i zapytać o działanie tabletek dla alkoholika. Zaszycie alkoholowe jest nie tylko bezpieczne, ale również dyskretne. Jeśli pacjent pozostaje abstynentem, nikt nie dowie się o rozpoczętym leczeniu.

Tekst napisany po konsultacji z chirurgiem implantującym wszywkę Łódź.

No Tag have Found!
Jesteś tutaj:

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

pl Polish
X