Menu
X

Bio / Opis

Dr Adam Klewicki

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Specjalizuje się w zabiegach naprawczych i rekonstrukcyjnych dużych stawów kończyn dolnych – stawu kolanowego i biodrowego. Wykonuje ok. 500 operacji rocznie. Posiada kwalifikacje i doświadczenie w zakresie: napraw łąkotek i chrząstki stawu kolanowego, rekonstrukcji więzadłowej i wielowięzadłowej stawu kolanowego w technikach artroskopowych z doborem indywidualnym wykorzystanych przeszczepów (ST, ST/G, BTB, QTB), korekcji zniekształceń osiowych poprzez zabiegi osteotomii okołokolanowej (HTO, DFO), zabiegów protezoplastyki stawu kolanowego: częściowej (OXFORD), całkowitej i rewizyjnej oraz zabiegów protezoplastyki stawu biodrowego w pełnym zakresie.

Dr Klewicki jest absolwentem Akademii Medycznej w Gdańsku. Posiada otwarty przewód doktorski na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym pt. „Ocena naprężeń przeszczepu ścięgien mięśni półścięgnistego i smukłego (st/g) podczas jednopęczkowej rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego”. Członek wielu organizacji naukowych, m.in. PTOiTR, ESSKA, ISAKOS.

Powiązane kliniki
Carolina Medical Center – Gdańsk
Umów się na zabieg
image

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

pl Polish