Menu
X

Bio / Opis

Studia medyczne w latach 1988-1994 w Royal Free Hospital w Londynie oraz na Akademii Medycznej w Łodzi. Dyplom lekarski z wyróżnieniem. Staże kliniczne i specjalizacja w dziedzinie okulistyki w latach 1995-2003 w Birmingham & Midlands Eye Centre, Central Sheffield University Hospital i Moorfields Eye Hospital. Egzamin specjalizacyjny złożyłam w Royal College of Ophthalmologists w Londynie w roku 2001,(uznany w roku 2003 na terenie Rzeczypospolitej Polskiej). W roku 2006 uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych.
Prywatną praktykę okulistyczną prowadzę od roku 2006. Wykonałam łącznie ponad dziesięć tysięcy zabiegów wewnątrzgałkowych, a także plastycznych i wewnątrzoczodołowych. Jestem autorem ponad pięćdziesięciu doniesień konferencyjnych i artykułów naukowych w czasopismach naukowych znajdujących się na liście filadelfijskiej i posiadających impact factor.

Powiązane kliniki
Salve Łódź
Umów się na zabieg
image

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

pl Polish