Menu
X

Bio / Opis

dr n. med. Arkadiusz Jundziłł

Jestem specjalistą w chirurgii ogólnej i chirurgii plastycznej. Tytuł doktora nauk medycznych obroniłem w 2014 roku jako zwieńczenie dwuletniego stażu w Cleveland Clinic u Pani Profesor Siemionow. Jestem adiunktem w Oddziale Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej w Bydgoszczy.

Pełnię funkcję lekarza nadzorującego w Banku Komórek Tkanek i w Zakładzie Medycyny Regeneracyjnej w Bydgoszczy. Jestem autorem i współautorem licznych artykułów w czasopismach naukowych o łącznej wartości IF:72 i H indeksie 8.

Jestem autorem jednego i współautor dwóch rozdziałów w podręcznikach poświęconych chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej wydanych w Stanach Zjednoczonych. Jestem autorem rozdziałów skryptów dla studentów Collegium Medicum w Bydgoszczy oraz Uniwersytetu Technologiczno- Przyrodniczego w Bydgoszczy. Ponadto wraz z Panem Profesorem Witmanowskim jestem współredaktorem podręcznika z Chirurgii Plastycznej. Uczestniczę w wielu wysokobudżetowych projektach naukowych: NCBiR ( STRATEGMED i LIDER), MNiSW ( Iuventus) i NCN (Sonata). Jestem autorem i współautor licznych doniesień zjazdowych w kraju jak i zagranicą.

W 2015 roku otrzymałem Nagrodę Marszałka Województwa Kujawsko- Pomorskiego w kategorii Nauka, badania naukowe i postęp techniczny.

Powiązane kliniki
Stadmedica – Bydgoszcz
Umów się na zabieg
image

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

pl Polish