Menu
X

Bio / Opis

-Specjalista w ginekologii i położnictwie
-Specjalista w ginekologii onkologicznej

Doświadczenie zawodowe:

 • Operacje wyłuszczenia mięśniaków macicy oraz guzów jajników metodą laparoskopową a w przypadku przeciwwskazań do laparoskopii metodą laparotomii.
 • Operacje usunięcia trzonu macicy z szyjką lub z pozostawieniem szyjki macicy metodą laparoskopową lub przezpochwową.
 • Operacje w wysiłkowym nietrzymaniu moczu oraz operacje plastyki ścian pochwy w przypadku obniżenia i wypadania narządu rodnego.
 • W 2019 roku odbyła staż w Imperial College Hospital w Londynie u profesor Christiny Fotopoulou z zaawansowanej chirurgii raka jajnika.
 • Zdobywała doświadczenie w laparoskopii na licznych kursach i stażach w Klinikach Ginekologicznych oraz Oddziałach Ginekologii Onkologicznej.
 • Od 2009 roku zatrudniona w Klinice Onkologii Ginekologicznej Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Polnej 33 w Poznaniu.
 • Od 2012 roku zatrudniona w Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu na stanowisku adiunkta.
 • Prowadzi zajęcia kliniczne i seminaria ze studentami Wydziału Lekarskiego oraz studentami anglojęzycznymi Uniwersytetu Medycznego :
  na Oddziale Onkologii Ginekologicznej dotyczące objawów, rozpoznawania i leczenia nowotworów oraz stanów przednowotworowych narządu rodnego.
  na Oddziale Porodowym dotyczące opieki okołoporodowej oraz porodu.
 • Autorka i współautorka szeregu prac naukowych publikowanych w renomowanych czasopismach z dziedziny ginekologii onkologicznej.
 • Od 2020 roku współpracuje z MedPolonią w zakresie ginekologii laparoskopowej

Wykształcenie:

 • Uzyskanie tytułu specjalisty w Położnictwie i Ginekologii – 2016 r.
 • Obrona rozprawy doktorskiej oraz uzyskanie tytułu doktora nauk medycznych – 2016 r.
 • Uzyskanie tytułu specjalisty w Ginekologii Onkologicznej – 2019 r.
Powiązane kliniki
Szpital MedPolonia – Poznań
Umów się na zabieg
image

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

pl Polish