Menu
X
Bio / Opis

dr n. med. Krzysztof Niciejewski

Ukończył Wydział Lekarski I Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu w 2001 roku.

Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w: oddziale ortopedycznym Wielkopolskiego Centrum Ortopedii i Chirurgii Urazowej( 2001-2008), Klinice Chirurgii Urazowej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu ( 2008-2010) oraz w oddziale Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego w Poznaniu ( 2010- obecnie ), w którym od stycznia 2016 r. pełni funkcję zastępcy ordynatora. Od 2016 r. konsultuje i operuje w Szpitalu św. Wojciecha.

Wszechstronne wykształcenie ortopedyczne, codzienna praca na sali operacyjnej oraz uczestnictwo w licznych kursach i stażach doskonalących potwierdzają kwalifikacje zawodowe i czynią go doświadczonym operatorem. Autor wielu publikacji w fachowych czasopismach polskich i zagranicznych. Jego zainteresowania związane z wspomaganiem komputerowym w medycynie, a w szczególności w ortopedii oraz profil obecnego oddziału ortopedycznego nastawiony głównie na zabiegi protezoplastyk dużych stawów kończyn dolnych, wykorzystuje na co dzień podczas zabiegów wszczepienia protez stawów biodrowych i kolanowych przy użyciu nawigacji komputerowej. Przez ostatnie lata poza typowymi zabiegami ortopedycznymi ( endoskopie, rekonstrukcje więzadłowe, korekcje deformacji, zespoły uciskowe). Średnio rocznie wykonuje około 150 zabiegów protezoplastyki stawów biodrowych i 50 protezoplastyk stawów kolanowych wspomaganych nawigacją komputerową.

Jest członkiem Nadzwyczajnym Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego

Z pasji na pierwszym miejscu wymienia uprawianie sportu (triathlon) oraz podróże.

Powiązane kliniki
Szpital św. Wojciecha – Poznań
Umów się na zabieg
image

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

pl Polish