Menu
X
Bio / Opis

DR N. MED. JACEK TROMPETA

Absolwent Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. W 1997 r. został zatrudniony jako asystent w Klinice Chirurgii Ogólnej w Bytomiu. W 2005 r. uzyskał stopień specjalisty w dziedzinie chirurgii ogólnej. W 2007 r. podjął pracę w Oddziale Neurochirurgii i Neurotraumatologii Szpitala Wojewódzkiego Nr 4 w Bytomiu, gdzie pod nadzorem dr Jerzego Pieniążka, doskonałego specjalisty i uznanego autorytetu w dziedzinie chirurgii kręgosłupa doskonalił swoje umiejętności. W 2014 r. uzyskał stopień specjalisty w dziedzinie neurochirurgii. Jest autorem wielu publikacji w czasopismach krajowych i zagranicznych oraz doniesień zjazdowych z zakresu chirurgii i neurochirurgii. Ukończył szkolenia i wykonuje operacje w zakresie mikrochirurgii, leczenia chirurgicznego chorób kręgosłupa, chorób naczyniowych ośrodkowego układu nerwowego, neuroonkologii i endoskopowego leczenia chorób ośrodkowego układu nerwowego. Od 2010 r. po szkoleniu w Centrum Chirurgii Kręgosłupa i Terapii Bólu Szpitala Św. Anny w Herne (Niemcy) specjalizuje się w wykonywaniu operacji kręgosłupa minimalnie inwazyjną techniką endoskopową. W ciągu 8-letniego doświadczenia wykonał kilkaset takich operacji.  Wykonuje operacje kręgozmyku unikalną metodą z zastosowaniem polskiego implantu SLIDER („zęby rekina”).

Powiązane kliniki
Vital Medic – Kluczbork
Umów się na zabieg
image

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

pl Polish