Menu
X

Bio / Opis

Specjalista chorób oczu, doktor nauk medycznych, a prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec trójki dzieci.

W 2002 roku założył Centrum Diagnostyki Laseroterapii i Chirurgii Oka Laguna Medical, które rozrosło się w ciągu lat w wielospecjalistyczne Pomorskie Centrum Zdrowia Laguna Medical z główną siedzibą w Gdyni i filiami w kilku miastach Polski. Jest jego wiceprezesem, ale przede wszystkim lekarzem zajmującym się diagnostyką i operacyjnym leczeniem zaćmy, jaskry, zaburzeń powiek czy laserową korekcją wad wzroku.

Od 2013 roku kieruje Oddziałem Okulistycznym w Kociewskim Centrum Zdrowia w Starogardzie Gdańskim.

Zanim dotarł do obecnej pozycji w 1994 r ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Gdańsku. Następnie w latach 1995 – 2002 był asystentem Oddziału Okulistycznego w Szpitalu Specjalistycznym św. Wojciecha w Gdańsku Zaspie, a od 2002 do 2007 ordynatorem Oddziału Okulistycznego Szpitala Specjalistycznego im. J.K. Łukowicza w Chojnicach.

W 2000 roku ukończył studia podyplomowe na Uniwersytecie Gdańskim w zakresie „Zarządzanie w zakładach opieki zdrowotnej”, w 2001 roku uzyskał specjalizację II stopnia w zakresie okulistyki, a w 2005 obronił pracę doktorską “Zabiegi rekonstrukcyjne w chirurgicznym leczeniu nowotworów skóry powiek i okołooczodołowych części twarzy”. Przez cały czas star się poszerzać i aktualizować swoją wiedzę medyczną.

Przez ostatnich kilkanaście lat zajmuje się także szkoleniem wielu okulistów w różnych regionach Polski, zarówno teoretycznie w formie wykładów i kursów, jak też praktycznie, na sali operacyjnej, w zakresie chirurgii zaćmy, jaskry i laserowej korekcji wad wzroku. Jest współautorem i współautorem kilkunastu prac publikowanych w czasopismach zagranicznych i polskich, a także wielu komunikatów zjazdowych.

Przez 7 lat pracował w samorządzie lekarskim na terenie Okręgowej Izby Lekarskiej w Gdańsku. Należy do Polskiego Towarzystwa Okulistycznego i od wielu lat działa w Stowarzyszeniu Chirurgów Okulistów Polskich, którego jest członkiem zarządu.

Prywatnie pasjonuje się żeglarstwem, podróżami i literaturą historyczną.

Powiązane kliniki
Laguna Medical – Gdynia
Klinika Potocki – Braniewo
Laguna Medical – Gdańsk
Umów się na zabieg
image

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

pl Polish