Menu
X

Bio / Opis

Dr n. med. Karolina Żaczek Zakrzewska

Ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Śląskiej Akademii Medycznej w 2003 roku. W latach 2005-2011 pracowała na Oddziale Okulistyki Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 4 w Bytomiu. Uzyskała specjalizację II stopnia z zakresu okulistyki w 2011 roku.
W 2011 roku ukończyła prestiżowy dwutygodniowy kurs chirurgii witreoretinalnej w Bremen (Niemcy).
W roku 2013 obroniła pracę doktorską w dziedzinie okulistyki.
W latach 2012 – 2016 uczestniczyła w kursach z zakresu doboru twardych gazoprzepuszczalnych soczewek kontaktowych.
Jest członkiem EVRS – European VitreoRetinal Society, aktywnie uczestniczy w zjazdach i szkoleniach w kraju i zagranicą.
Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu zaćmy, jaskry, chorób siatkówki, schorzeń powierzchni oka, leczeniu wysiękowej postaci AMD oraz retinopatii cukrzycowej, a także w doborze twardych soczewek kontaktowych.

 

 

 

Powiązane kliniki
PRYZMAT Okulistyka – Gliwice
Umów się na zabieg
image

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

pl Polish