Menu
X

Bio / Opis

dr n. med. Łukasz Paczesny

specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Dorobek zawodowy

  • Dr Paczesny specjalizuje się w chirurgii małoinwazyjnej stawów: kolanowego, barkowego, biodrowego i skokowego. Swoją wiedzę zdobywał podczas szkoleń w najlepszych ośrodkach na świecie (m.in. Wielka Brytania, Holandia, Niemcy, Hiszpania, USA).
  • W 2008 roku uzyskał tytuł Specjalisty Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu a w 2011 roku tytuł Doktora Nauk Medycznych. Jest autorem i współautorem
    licznych publikacji naukowych w zagranicznych periodykach z tzw. Listy Filadelfijskiej.
  • Był prekursorem wielu nowoczesnych zabiegów w regionie, m.in.: artroskopii kolana, barku, biodra, stawu skokowego oraz endoskopii nerwów.
  • Wykonuje zaawansowane zabiegi rekonstrukcyjne stawów metodami małoinwazyjnymi: rekonstrukcje ACL, rekonstrukcje ALL, przeszczepy łąkotek, rekonstrukcje stożka i obrąbka barku, rekonstrukcje obrąbka stawu biodrowego, plastyki endoskopowe paluchów oraz endoskopowe leczenie zapalenia ścięgna Achillesa.
  • Dr Paczesny od wielu lat współpracuje z najlepszymi klubami sportowymi w regionie m.in. Zawisza Bydgoszcz, Anwil Włocławek, Łuczniczka Bydgoszcz, Pałac Bydgoszcz, Energa Toruń,  Budowlani Toruń, Motocross Toruń.

 

Powiązane kliniki
Szpital CitoCARE – Toruń
Umów się na zabieg
image

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

pl Polish