Menu
X

Bio / Opis

Specjalista w zakresie chirurgii zaćmy z jednoczasowym wszczepem wszystkich typów soczewek, z dużym doświadczeniem w zakresie usuwania zaćmy wrodzonej, dziecięcej i pourazowej oraz operacji podszycia soczewki. Specjalista w zakresie diagnostyki i terapii jaskry, chorób siatkówki oraz zapaleń błony naczyniowej.

Z doświadczeniem w renomowanych ośrodkach okulistycznych w USA, Niemczech i Wielkiej Brytanii (Glaucoma Research and Diagnostic Center, Indianapolis; Wills Eye Hospital, Filadelfia; Augenklinik Universitätsklinikum Tübigen; Moorfields Eye Hospital, Londyn) oraz na stażach chirurgicznych w Indiach (Prasad Eye Institute, Hyderabad) i Szwajcarii (European School for Advanced Studies in Ophthalmology, Lugano).

Adiunkt Katedry i Kliniki Okulistyki Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu i Ordynator Oddziału Okulistyki Dziecięcej UM. Jest współautorem wielu publikacji w międzynarodowych czasopismach okulistycznych (J.Cataract Refractive Surgery, BMC Ophthalmol., Can.J.Ophthalmol., Graefe’s Arch.Clin.Exp.Ophthalmol., Optom.Vis.Sci., Plos One) i kierownikiem grantów naukowych. Współpracuje z OOK SPEKTRUM w zakresie chirurgii zaćmy, iniekcji doszklistkowych, diagnostyki i terapii jaskry dzieci i dorosłych, diagnostyki schorzeń okulistycznych u dzieci i dorosłych.

Powiązane kliniki
Ośrodek Okulistyki Klinicznej Spektrum – Wrocław
Umów się na zabieg
image

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

pl Polish