Menu
X

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/medgz/ftp/wp-content/themes/bz/single-doctor.php on line 28
Bio / Opis

dr n. med. Piotr Urbaniec

Specjalista otolaryngologii, absolwent Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. W 1999 roku uzyskał specjalizację II stopnia i obronił rozprawę doktorską. Uczestnik wielu kongresów krajowych i zagranicznych, odbył liczne szkolenia krajowe i zagraniczne, między innymi z zakresu mikrochirurgii ucha w Klinice Laryngologii w Hanowerze oraz z zakresu funkcjonalnej endoskopowej chirurgii zatok w Szpitalu Uniwersyteckim w Hradec Kralove. Współautor ponad sześćdziesięciu prac naukowych publikowanych w czasopismach krajowych i zagranicznych. W 2002 roku otrzymał nagrodę Ministra Zdrowia za cykl prac dotyczących wczesnej diagnostyki zaburzeń słuchu. Członek Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi.

Wykonuje zabiegi z zakresu otolaryngologii dzieci i dorosłych.

Umów się na zabieg
image

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

pl Polish