Menu
X

Bio / Opis

dr n. med. Rafał Camilleri

Rafał Camilleri – dr med. specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

Absolwent Gdańskiego Uniwerstytetu Medycznego, pracował w Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Gumed w latach 2004-2010.Obronił doktorat na podstawie pracy pt.’Ocena odległych wyników operacyjnego leczenia złamań w obrębie stawu łokciowego’ w 2008r.

W 2011 uzyskał tytuł specjalisty w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu.  Aktualnie pracuje w Ursynowskim Centrum Zabiegowym w Warszawie, Swissmed w Gdańsku oraz AWFiS w Gdańsku jako adiunkt w Zakładzie Medycyny Sportu. Jego głównym obszarem zainteresowań w ortopedii jest chirurgia kolana, barku i łokcia ze szczególnym uwzględnieniem zabiegów endoskopowych.

Jego głównym obszarem zainteresowań w ortopedii jest chirurgia kolana, barku i łokcia ze szczególnym uwzględnieniem zabiegów endoskopowych.

Aktualnie pracuje jako ortopeda w Klinice Swissmed, Ursynowskim Centrum Zabiegowym w Warszawie oraz jako adiunkt w Katedrze Nauk Przyrodniczych AWFiS w Gdańsku.
Jest lekarzem klubu Arka Gdynia (piłka nożna), Mighty Bulls Gdynia (MMA).

Powiązane kliniki
Carolina Medical Center – Gdańsk
Umów się na zabieg
image

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

pl Polish