Menu
X

Bio / Opis

Dr n. med. Sławomir Bolek

Ukończył studia medyczne w 1985 roku. Od października 1987 roku pracował w Klinice Okulistyki w Katowicach. Pierwszy stopień specjalizacji z okulistyki uzyskał w 1989 roku, a drugi stopień w 1994 roku. W 1996 roku po obronie rozprawy doktorskiej pt.: ,,Badanie gęstości komórek śródbłonka rogówki jako profilaktyka keratopatii pęcherzowej w chirurgii zaćmy”, uzyskał stopień naukowy doktora nauk medycznych. W 1997 roku uzyskał stanowisko adiunkta w I Katedrze i Klinice Okulistyki Ś.A.M. Od 2003 pełni funkcję Ordynatora Oddziału Okulistycznego w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 3 w Rybniku.

Dr n. med. Sławomir Bolek to wybitny fachowiec w zakresie chirurgii okulistycznej. W swojej praktyce zajmuje się z powodzeniem specjalistycznymi operacjami okulistycznymi: m.in zaćmy, siatkówki, witrektomii a także chirurgią laserową, czego dowodem są setki zadowolonych pacjentów. Jako doświadczony lekarz – chirurg wykorzystuje w swojej praktyce najnowsze metody leczenia, a także korzysta z nowoczesnego zaplecza diagnostycznego.

Od wielu lat, prowadzi z powodzeniem działalność dydaktyczną. Bierze udział w wielu sympozjach medycznych w kraju i za granicą, gdzie chętnie dzieli się zdobytą wiedzą i doświadczeniem. Wszystko to ma na celu pomoc jak największej ilości Pacjentów cierpiących na często bardzo skomplikowane choroby narządu wzroku.

 

Powiązane kliniki
PRYZMAT Okulistyka – Rybnik
Umów się na zabieg
image

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

pl Polish