Menu
X

Bio / Opis

dr n. med. Wiesław Jundziłł

Dr Jundziłł jest absolwentem Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Studia ukończył w 1979 roku otrzymując tytuł lekarza medycyny. Siedem lat później został specjalistą II stopnia w dziedzinie chirurgii ogólnej.

Siedem lat później został specjalistą II stopnia w dziedzinie chirurgii ogólnej. W 1993 roku przedstawił komisji egzaminacyjnej bydgoskiej AM swoją rozprawę doktorską i uzyskał tytuł naukowy doktora nauk medycznych. Tytuły specjalisty w zakresach chirurgii naczyniowej oraz angiologii zdobył w 2003 roku.

Doktor Jundziłł jest członkiem Bydgoskiej Izby Lekarskiej w Bydgoszczy, regularnie bierze udział w licznych sympozjach, kongresach naukowych. Jest aktywnym członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich oraz autorem i współautorem licznych prac naukowych.

Wszystko to oraz szeroki zakres wiedzy, ogromne umiejętności praktyczne, niemal czterdziestoletni staż pracy oraz pogodne i życzliwe usposobienie sprawia, że dr Jundziłł cieszy się niesłabnącym zaufaniem pacjentów, jak również szacunkiem środowiska medycznego.

Powiązane kliniki
Stadmedica – Bydgoszcz
Umów się na zabieg
image

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

pl Polish