Menu
X

Bio / Opis

Dr n. med. Zbigniew Aleksandrowski

Specjalizacja:

II stopień otorynolaryngologia i I stopień medycyna morska

Krótki opis przebiegu kariery zawodowej:

1970 – dyplom lek. W Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi
1970-72 – staż podyplomowy w Szpitalu Marynarki Wojennej w Oliwie
1972-77 – st. wykład. fizjopatol. nurkowania w Ośrodku Szkolenia Nurków i Płetwonurków WP w Gdyni
1976 – I stopień z otorynolaryngologii
1977-90 – asystent Oddziału Laryngologicznego Szpitala Mar. Woj. W Oliwie
1980- II stopień z otorynolaryngologii
1990-2002 – ordynator Oddziału Laryngologicznego Szpitala Mar. Woj. W Oliwie
2002 – wojskowa emerytura

Zainteresowania :

muzyka (każdego rodzaju), sport: kolarstwo górskie (z sukcesami medalowymi) – snowboard (z sukcesami medalowymi) – windsurfing (obecnie mniej z powodu roweru)

Powiązane kliniki
Swissmed Centrum Zdrowia – Gdańsk
Rejestracja online 24h/7

Zarejestruj się natychmiast u tego lekarza

Zarejestruj się online
image

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

pl Polish