Menu
X
Bio / Opis

dr Urszula Sudnik-Hrynkiewicz

Jestem lekarzem, specjalistą okulistyki, absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.  Szkolenie specjalizacje odbyłam w Oddziale Okulistyki Szpitala Specjalistycznego im L. Rydygiera w Krakowie gdzie pracuje do dnia dzisiejszego. Egzamin specjalizacyjny zdałam z wyróżnieniem w 2012 roku.

Praca lekarza jest moją wielką pasją, a moje doświadczenie kliniczne zdobyłam pracując w Oddziale Okulistycznym oraz odbywając liczne staże kierunkowe m.in. w Klinice Okulistyki CM UJ w Krakowie oraz w Samodzielnym Publicznym Klinicznym Szpitalu Okulistycznym w Warszawie.

Jestem doświadczonym specjalistą, zajmuję się rozpoznawanie chorób przedniego i tylnego odcinka oka, a w szczególności diagnostyką jaskry, zaćmy, chorób siatkówki w tym powikłań ocznych cukrzycy i innych chorób naczyniowych siatkówki, diagnostyką i leczeniem AMD.

Wykonuje lasery w leczeniu jaskry, chorób siatkówki, podaję iniekcje anty VEGF w AMD, chorobach siatkówki w przebiegu cukrzycy, oraz w zakrzepach naczyń siatkówki.

Wykonuje również drobne zabiegi na powiekach, spojówkach oraz wykonuję operacje zaćmy.

W trosce o najlepszą opiekę nad Pacjentami staram się poszerzać moją wiedzę przez uczestnictwo w licznych kursach i kongresach.

Powiązane kliniki
Centre de la Vision – Kraków
Umów się na zabieg
image

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

pl Polish