Menu
X

Bio / Opis

lek. med. Jolanta Kramasz

kierownik ds. medycznych, specjalista chorób oczu

Specjalista chorób oczu, absolwentka II Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalizuje się w diagnostyce choroby zezowej. Kwalifikuje i przeprowadza zabiegi laserowej korekcji wad wzroku wszystkimi najskuteczniejszymi na świecie metodami (np.: FemtoLasik, EBK™, LBV, ReLEx® SMILE). Zajmuje się leczeniem stożka rogówki metodą cross-linking. Doświadczenie w zakresie chirurgii wad wzroku zdobyła m.in. w Niemczech, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii. Uczestnik wielu szkoleń i konferencji krajowych i zagranicznych (Francja, Włochy, USA)

Doświadczenie zawodowe

Centralny Szpital Kliniczny Wojskowej Akademii Medycznej, kierownik i starszy asystent Poradni Okulistycznej dla dzieci i Poradni Leczenia Choroby Zezowej w Centralnej Przychodni Lekarskiej w Warszawie. Z Centrum Medycznym MAVIT współpracuje od 2000 roku.

Powiązane kliniki
Centrum Medyczne Mavit – Warszawa
Umów się na zabieg
image

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

pl Polish