Menu
X
Bio / Opis

lek. med. Agnieszka Kulig

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie – Wydział Lekarski.

Doświadczenie: w latach 2007-2015 pracowała na Oddziale Okulistyki Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Ludwika Rydygiera w Krakowie, następnie w Klinice Okulistyki i Onkologii Okulistycznej w Krakowie jako lekarz specjalista na stanowisku młodszego asystenta. Pracę kontynuowała w Centrum Nowoczesnej Okulistyki Voigt Medica. Od 2016 roku pracuje w „Centre de la Vision” w Krakowie.

Członkini Polskiego Towarzystwa Okulistycznego oraz European Society of Cataract and Refractive Surgery. Uczestniczy w wielu zjazdach i konferencjach naukowych w kraju i zagranicą, również jako wykładowca. Autorka oraz współautorka artykułów okulistycznych.

W „Centre de la Vision” specjalizuje się w diagnostyce schorzeń przedniego i tylnego odcinka gałki ocznej, diagnostyce i leczeniu stożka rogówki, diagnostyce i leczeniu AMD, laserowej korekcie wad wzroku, laseroterapii w chorobach siatkówki, laseroterapii w jaskrze. Przeprowadza również drobne zabiegi w zakresie powiek i powierzchni oka.

Powiązane kliniki
Centre de la Vision – Kraków
Umów się na zabieg
image

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

pl Polish