Menu
X

Bio / Opis

lek. Artur Harmata

specjalista  ortopeda –  traumatolog, specjalista medycyny sportowej, specjalista epidemiolog, w trakcie specjalizacji balneologii i medycyny fizykalnej, współwłaściciel Szpitala Specjalistycznego ORTOVITA  w Rzeszowie

Jest absolwentem Wydziału  Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie,  w 2004 r. zdał egzamin specjalistyczny II stopnia z zakresu Ortopedii i Traumatologii pod kierownictwem dr hab.med.prof. UR Sławomira Sneli, w  2014 r. uzyskał tytuł specjalisty z zakresu Medycyny Sportowej pod kierunkiem dr n.med. Witolda Furgała w Łodzi, w 2018 r. uzyskał tytuł specjalisty epidemiologii  pod kierownictwem dr n.med. Iwony Paradowskiej-Stankiewicz – krajowego konsultanta w zakresie epidemiologii

Doświadczenie zawodowe zdobywał podczas pracy:

  • na oddziale  Ortopedii i Traumatologii Szpitala Miejskiego w Rzeszowie,
  • w NZOZ „Asklepios” w Rzeszowie,
  • w ZOZ Strzyżów – jako założyciel  pododdziału Urazowo – Ortopedycznego na bazie oddziału Chirurgii Ogólnej Szpitala Powiatowego w Strzyżowie,
  • w oddziale Urazowo-Ortopedycznym Szpitala Wojewódzkiego w Tarnobrzegu,
  • aktualnie kierownik oddziału Ortopedii i Traumatologii w Szpitalu Specjalistycznym ORTOVITA w Rzeszowie.

W latach od 01.I.2015 r. do 31.XII.2018 r. – przez 2 kadencje pełnił funkcję Prezesa Podkarpackiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego (PTOiTr).

Jest związany z działalnością sportową, pracował jako lekarz klubowy Strugu  Tyczyn IV liga, Resovia Rzeszów II liga, Siarka Tarnobrzeg II liga. W okresie XII 2006 – XII 2008 r. pełnił obowiązki lekarza reprezentacji Polski w Futsalu.

W latach 2005-2007 pełnił opiekę lekarską nad zawodnikami sekcji siatkówki Resovia Rzeszów, a od sezonu 2011-2012 do dnia dzisiejszego sprawuje opiekę nad zawodnikami sekcji siatkarskiej Asseco Resovia Rzeszów.

Uczestnik wielu konferencji i szkoleń z zakresu ortopedii i traumatologii, medycyny sportowej i epidemiologii.

Zainteresowania: sport, muzyka, literatura, turystyka.

Żonaty, jedno dziecko, córka Natalia.

Powiązane kliniki
Szpital Ortovita – Rzeszów
Umów się na zabieg
image

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

pl Polish