Menu
X
Bio / Opis

lek. med. Iwona Szendzielorz

Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej Wydział Lekarski w Zabrzu rocznik 1990-1996. Uzyskała specjalizację IIº z zakresu okulistyki podczas pracy w latach 1998 – 2005,  w Katedrze i Klinice Okulistyki w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 5 im. św. Barbary w Sosnowcu, kierowanej przez Prof. dr hab.n.med. Wandę Romaniuk. Następnie kontynuowała pracę w Klinice Okulistyki Wojskowego Szpitala Klinicznego w Krakowie, w Oddziale Okulistyki w roku 2006.

Uczestniczka licznych zjazdów i staży krajowych i zagranicznych, w tym m.in.:

  • udział w chirurgicznej misji humanitarnej „Africa Luz” w Nigrze, stolicy Nigru w roku 2001, pod kierownictwem dr Jean Louis Douen.
  • staż chirurgiczny w zakresie chirurgii zaćmy w Clinic Sourdil w Nantes, Francja w 2004 roku, pod kierownictwem dr Jean Michael Bosc.

W roku 2006 założyła NZOZ „Centre de la Vision”, początkowo przy ul. Długosza 12, a od początku 2008 roku przy ul. Sienkiewicza 34 w Krakowie, którym kieruje do dziś.

W 2011 roku ukończyła studia podyplomowe na  kierunku  Zarządzanie w ochronie zdrowia. 

Specjalizuje się w :

  • Chirurgii przedniego odc. oka: operacje zaćmy i zabiegi p/jaskrowe.
  • Chirurgii refrakcyjnej
  • Diagnostyce i leczeniu jaskry, AMD-injekcje doszklistkowe preparatów anty-VEGF
Powiązane kliniki
Centre de la Vision – Kraków
Umów się na zabieg
image

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

pl Polish