Menu
X

Bio / Opis

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (2007).
Ukończyła specjalizację z dziedziny Dermatologii i Wenerologii oraz pierwszą w Polsce prestiżową Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej (2009) uzyskując tytuł lekarza medycyny estetycznej nadawany i honorowany przez Polskie Towarzystwo Lekarskie i Międzynarodowe Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej (UIME) w Paryżu.

Od 2008 r. do 2017r. pracowała w Klinice Dermatologii Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej W.S.S. im Biegańskiego w Łodzi, gdzie także odbywała szkolenie specjalizacyjne pod kierownictwem prof. dr hab.n.med. Andrzeja Kaszuby. Od początku swojej kariery zawodowej prowadzi indywidualną praktykę lek. w rodzinnej firmie Medical Margaret Spa.
Współzałożycielka filii Medical Margaret Spa Kliniki Broccy w województwie świętokrzyskim, którą to Klinikę prowadzi wraz z mężem, lekarzem med. est.- chirurgiem-okulistą.
Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej.
W swojej codziennej pracy zawodowej zajmuje się pełnym zakresem leczenia chorób skóry, włosów i paznokci u dzieci i dorosłych. Posiada wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu nieoperacyjnych zabiegów korygujących i modelujących wygląd twarzy i ciała (laseroterapia, mezoterapia, kwas hialuronowy, botoks, lipoliza, peelingi medyczne, skleroterapia, osocze bogatopłytkowe, karboksyterapia). Dr Joanna Kowalska-Brocka swoim pacjentom oferuje nowoczesną i bezpieczną laseroterapię w leczeniu rozszerzonych naczynek krwionośnych na twarzy i kończynach dolnych w połączeniu ze skleroterapią.
Dr Brocka specjalizuje się w dermatochirurgii łagodnych oraz złośliwych zmian skórnych. Przed każdym zabiegiem dermatochirurgicznym wykonuje badanie dermatoskopowe zmian skórnych kwalifikując pacjenta do odpowiedniego zabiegu.

Powiązane kliniki
Medical Margaret SPA Łódź
Klinika Broccy – Medical Margaret SPA – Bogoria
Umów się na zabieg
image

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

pl Polish