Menu
X
Bio / Opis

lek. med. Krzysztof Chmielak – neurochirurg

Znajomość języków obcych: angielski

Informacje ogólne

Lek. Krzysztof Chmielak jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi – w 2009 roku ukończył uczelnię, otrzymując dyplom z wyróżnieniem. Jest laureatem Stypendium Ministra Zdrowia za osiągnięcia w nauce w roku akademickim 2008/2009. Do 2012 roku obejmował stanowisko asystenta w Klinice Neurochirurgii i Chirurgii Nerwów Obwodowych USK nr 2 WAM w Łodzi. W 2017 roku uzyskał specjalizację w zakresie neurochirurgii. Aktualnie należy do kadry Kliniki Neurochirurgii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu.

Nie ustaje w ciągłym dążeniu do podnoszenia kwalifikacji – uczy się od ekspertów w swoich dziedzinach. Między innymi, w 2015 roku odbył 6-miesięczny staż w Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej w The Midland Centre for Spinal Injuries (MCSI), Robert Jones and Agnes Hunt Orthopaedic Hospital w Oswestry w Wielkiej Brytanii. W 2016 roku uczestniczył w nowatorskiej na skalę krajową operacji pacjenta z zespołem stożka rdzeniowego. Zabieg polegał na wszczepieniu do splotu nerwowego przy kości krzyżowej elektrod stymulujących pracę neuronów (tzw. neuromodulacja krzyżowa). Gościem specjalnym w trakcie operacji był Martti Johannes Aho z Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Tampere (Finlandia), entuzjasta tej techniki zabiegowej, posiadający w niej bardzo duże doświadczenie.

Doktor Chmielak należy do Polskiego Towarzystwa Neurochirurgów oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Kręgosłupa, jest również członkiem European Association of Neurosurgical Societies. Regularnie bierze udział w szkoleniach i kursach doskonalących, uczestniczy także w krajowych i zagranicznych konferencjach i sympozjach naukowych (m.in. Belgia, Niemcy, Hiszpania, Czechy, Austria, Szwajcaria). Cieszy się dużym zaufaniem i dobrą opinią pacjentów jako profesjonalista, a przy tym lekarz ciepły, pełen empatii, bardzo cierpliwy i pomocny.

Lek. Krzysztof Chmielak to specjalista w zakresie neurochirurgii. W zakres świadczonych przez niego usług medycznych wchodzą m.in. zabiegi w obrębie chirurgii kręgosłupa oraz kriolezja (selektywne odnerwienie).

 

Powiązane kliniki
Szpital ORTHOS – Komorowice/Wrocław
Umów się na zabieg
image

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

pl Polish