Menu
X

Bio / Opis

Lek. med Marek Kintzi 

Specjalista ortopeda i traumatolog. Jego główny zakres działania to nowoczesna ortopedia regeneracyjna i rekonstrukcyjna kończyn górnych i dolnych. W naszym szpitalu specjalizuje się w artroskopiach barku, wykonuje także endoprotezoplastykę stawów biodrowych i kolanowych. 

Wieloletni ordynator oddziału ortopedycznego szpitala w Pleszewie. Jest członkiem następujących stowarzyszeń: Polskie Towarzystwo Ortopedyczne i Traumatologiczne; Polskie Towarzystwo Medycyny Sportowej; European Society of Sports Traumatology, Knee Surgery and Arthroscopy /ESSKA/; Deutschsprachige Arbeitsgemeinschaft fűr Arthroskopie /AGA/; Society for Tennis Medicine and Science /STMS/; Polskie Towarzystwo Traumatologii Sportowej. 

Udział w licznych konferencjach i sympozjach w Polsce i za granicą – wykłady z dziedziny medycyny sportu. 

Powiązane kliniki
Umów się na zabieg
image

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

pl Polish