Menu
X

Bio / Opis

lek. med. Patryk Walczyszyn

Absolwent i stypendysta Śląskiej Akademii Medycznej ,miłośnik sztuki i nowoczesnych technologii.

Prezes Stowarzyszenia Lekarzy Medycyny Estetycznej ,działającego na rzecz rozwoju szeroko pojętej estetyki i międzynarodowej współpracy polskich i szwajcarskich lekarzy medycyny estetycznej i chirurgów plastycznych .

Doświadczenie zawodowe zdobywane w Szwajcarii ,początkowow Schahausen ,pod

okiem światowej sławy Dr. Breitling przy rekonstrukcjach piersi .W późniejszym okresie praca na

oddziale chirurgii plastycznej w St. Gallen pod okiem takich sław jak Prof. Grünert czy Dr Riml.

Organizator kursów i szkoleń z medycyny estetycznej.

Pracuję wyłącznie na preparatach o udowodnionym i widocznym działaniu bazując na uznanych publikacjach naukowych, badaniach klinicznych i własnym doświadczeniu. Śladami Profesora Religi stosuję nowatorskie metody opisywane wyłącznie w prasie zagranicznej, które w Polsce powszechne będą dopiero za kilka lat.

Powiązane kliniki
Centrum Medyczne GABOS – Piekary Śląskie
Rejestracja online 24h/7

Zarejestruj się natychmiast u tego lekarza

Zarejestruj się online
image

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

pl Polish