Menu
X

Bio / Opis

lekarz Izabela Chraniuk

specjalista okulistyki

  • Ukończyła Akademię Medyczną w Białymstoku. Tytuł specjalisty w dziedzinie okulistyki uzyskała w 2012 roku pod kierunkiem dr n. med. Marzenny Brożek-Pestki.
  • W latach 2006-2017 była związana z Oddziałem Okulistycznym Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Ludwika Rydygiera w Toruniu.
  • Specjalizuje się w chirurgii zaćmy metodą fakoemlulsyfikacji wraz z wczepem soczewek wewnątrzgałkowych oraz w chirurgii rekonstrukcyjnej przedniego odcinka oka.
  • Szczególnie interesuję się jaskrą – diagnostyka, leczenie zachowawcze, a zwłaszcza operacyjne. Wykonuje zabiegi przeciwjaskrowe oraz kompleksowe zabiegi zaćmy i jaskry
  • Regularnie uczestniczy w szkoleniach, warsztatach, kursach i konferencjach naukowych krajowych oraz międzynarodowych – w tym organizowanych przez Polskie Towarzystwo Okulistyczne (PTO), European Society of Cataract and Refractive Surgeons (ESCRS) i European Glaucoma Society (EGS) ustawicznie podnosząc swoją wiedzę i umiejętności.
  • Absolwentka rocznego kursu “Akcja-Refrakcja” czyli szkolenia z nowoczesnych metod chirurgii refrakcyjnej, które w roku 2007/2008 ukończyła uzyskujac tutył Refrakcjonisty. Kurs ten organizowany był przez Sectoral Operational Programme – Human Resources Development by Oko-Medica S.A. in partnership with VISSUM – Instituto Oftalmologico de Alicante (Spain).
  • Od kwietnia 2018 roku rozpoczęła współpracę z Lecznicami Citomed.
Powiązane kliniki
Szpital CitoCARE – Toruń
Umów się na zabieg
image

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

pl Polish