Menu
X

EKG i Kardiolog 24h/7 – Zadbamy o Twoje serce

Żyj spokojnie po zawale serca, z arytmią, z kołataniem serca, z bradykardią czy innymi chorobami serca.

W każdej chwili zrobisz sobie EKG, a wyniki badania zobaczy od razu dyżurny kardiolog i telefonicznie zaleci Tobie dalsze postępowanie. Działamy całą dobę.

Za pomocą niewielkiego przenośnego aparatu EKG i elektrod oraz telefonu komórkowego, sam wykonasz badanie EKG serca. W ramach konsultacji lekarskiej po przesłaniu dokumentacji medycznej możesz otrzymać e-recepty na leki, które na stałe przyjmujesz.

Ilość Twoich badań jest nieograniczona. Za wszystkie zapłacić od 95 złotych miesięcznie.

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły:

Infolinia  885 558 544      czynna pn-pt  8.00-20.00

Mailowo: rejestracja@bezpiecznyzabieg.pl

Zadbaj o zdrowie i spokój swój lub bliskiej Tobie osoby. 

 

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

Polecani lekarze
pl Polish
X