Menu
X

Indiba Activ – innowacyjna terapia na poziomie komórkowym w rehabilitacji

image

Stosowana od 1983 roku w fizjoterapii i rehabilitacji, Indiba utorowała sobie wysoką pozycję w rekonwalescencji osób, dla których liczy się przede wszystkich efektywność terapii i krótki czas leczenia. Wielu użytkowników upodobało sobie przyjemny przebieg zabiegu, któremu towarzyszy dotyk rąk terapeuty oraz łagodne ciepło.

Jakie korzyści daje Indiba w rehabilitacji?

Przyśpiesza metabolizm, działając stymulująco na naturalną zdolność regeneracji
Przynosi szybką ulgę we wszelkich stanach ostrych
Usprawnia proces rehabilitacji przewlekłych przypadków
Daje możliwość rozpoczęcia rehabilitacji w dowolnym momencie – nawet natychmiast po urazie

Jaki jest zakres naszych usług?

Indiba Activ działa podobnie na wszystkie komórki naszego ciała, można zatem nią wspomagać leczenie po urazie mięśni, ścięgien, ale również i kości czy nawet chrząstek stawowych.

Indibę Activ wykorzystujemy w następującym zakresie:

Rehabilitacja kręgosłupa w stanie ostrym i przewlekłym
Rehabilitacja biodra, w tym zmiany zwyrodnieniowe
Rehabilitacja kolana, w tym rehabilitacja po operacjach ścięgien i więzadeł
Rehabilitacja stopy, w tym ostrogi piętowe i problemy ze ścięgnem Achillesa
Rehabilitacja ręki, w tym cieśń nadgarstka, łokieć tenisisty, zespół bolesnego barku
Wspomaganie leczenia chorób zatok przynosowych oraz czołowych.

 

Potrzebujesz skutecznej rehabilitacji przy przewlekłym bólu?

Zdarzył Ci się uraz wynikający ze sporadycznego uprawiania sportu i potrzebujesz szybkiego działania przeciwbólowego?

A może trenujesz regularnie i chcesz szybko powrócić po urazie do sportu?

Niezależnie od stopnia złożoności Twojego problemu, w naszym gabinecie w Katowicach rehabilitujemy szybko i skutecznie – z wykorzystaniem nowoczesnej i uznanej na świecie metody Indiba Activ.

Zabieg polega na połączeniu oddziaływania na człowieka unikalnym systemem Proionic z jednoczesną, właściwie dobraną terapią manualną.

 

Metoda stosowana w Klinice w Katowicach

Zapraszamy do zapisów:

https://bezpiecznyzabieg.pl/hospital/centrum-aktywnej-rehabilitacji-salveo-katowice/

 

No Tag have Found!
Jesteś tutaj:

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

pl Polish
X