Menu
X

Turnusy rehabilitacyjne

image

Na pobyt zapraszamy osoby mniej samodzielne, wymagające opieki personelu medycznego:

– pacjentów z dolegliwościami narządu ruchu pochodzenia neurologicznego, ortopedycznego, reumatologicznego,

– osób wymagających rehabilitacji przedoperacyjnej lub pooperacyjnej, albo leczenia zachowawczego,

– pacjentów, którzy ze względu na ograniczenia w poruszaniu, i in., wymagają wsparcia w czynnościach dnia codziennego,

– pacjentów oczekujących na pobyt współfinansowany w ramach umowy z NFZ,

– lub po prostu chcących odbudować swoje zdrowie, zregenerować się, itd.

Opłata za 2-tygodniowy turnus (12 noclegów, 10 dni zabiegowych):

w pokoju 2-osobowym: 3 500 zł *

w pokoju 1-osobowym: 4 400 zł **

* Kolejny dzień pobytu (cena obejmuje zabiegi): 320 zł,

** Kolejny dzień pobytu (cena obejmuje zabiegi): 370 zł.

Opłata obejmuje:

– wstępną i końcową konsultację lekarza prowadzącego (lekarz specjalista ortopedii lub lekarz rehabilitacji),

– doraźną opiekę lekarską, pielęgniarską i pielęgnacyjną,

– zakwaterowanie w pokoju 1 lub 2-osobowym z łazienką, TV, lodówką, czajnikiem, WIFI, systemem  przywoławczym,

– 3 posiłki dziennie przygotowywane na miejscu,

– konsultację lekarza specjalisty wg potrzeb (neurolog, ortopeda, neurologopeda, kardiolog, endokrynolog),

– pakiet zabiegów rehabilitacyjnych:

  • 20 x zabieg z fizykoterapii – 5 dni w tygodniu,
  • 10 x terapia indywidualna (30 min),
  • 20 x masaż leczniczy (25 min).

Aby zapewnić optymalny efekt terapeutyczny program rehabilitacji jest realizowany w zakresie uzgodnionym z lekarzem i fizjoterapeutą, a metody i formy terapii dobierane do możliwości i stanu zdrowia pacjenta.

Istnieje możliwość wykupienia pakietu zajęć neurologopedycznych  z dla pacjentów z afazją, dyzartria, dysfagią, zaburzeniami poznawczymi (1x wizyta kwalifikacyjna, 9 x terapia indywidualna):  900zł

Pensjonariuszom przysługuje 10% zniżki na pozostałe usługi przychodni Centrum Medyczne.

Na terenie CKR znajdują się: sklep z artykułami rehabilitacyjnymi oraz pielęgnacyjnymi, biblioteka, kaplica szpitalna (możliwość wizyty duszpasterskiej), fryzjer, kosmetyczka, restauracja i bar.

W przypadku pobytu komercyjnego, nie jest wymagane skierowanie lekarskie. W przypadku zabiegów fizjoterapeutycznych niezbędna jest kwalifikacja lekarska.  Uprzejmie informujemy, że Przychodnia Rehabilitacyjna Centrum Medyczne zastrzega sobie prawo odmowy przyjęcia Pacjenta w przypadku przeciwwskazań medycznych stwierdzonych w trakcie wstępnego badania lekarskiego.

Jesteśmy skoncentrowani na tym, aby zapewniać każdemu, kto zaufa naszemu 42-letniemu doświadczeniu, kompleksową i fachową pomoc medyczną i opiekuńczą. W naszym ośrodku pacjenci odnajdą ciepłą, miłą atmosferę, natomiast zielone otoczenie szpitala z fontanną, jest idealne do uzupełniających terapię spacerów i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Nie bez znaczenia dla komplementarności leczenia jest dostępność bazy uzdrowiskowej i odnowy biologicznej: pełnowymiarowy basen, kriokomora i jaskinia solno-jodowa.

Chcesz poznać szczegóły naszej oferty lub zarezerwować pobyt?

Zadzwoń: (22) 703 06 66 lub email: centrummedyczne@ckr.pl

No Tag have Found!
Jesteś tutaj:

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

pl Polish
X