Menu
X
Informacje o klinice

Carolina Medical Center dziś jest jedną z największych i najnowocześniejszych prywatnych klinik ortopedii i medycyny sportowej, rozpoznawaną w Europie i na świecie. Przez 20 lat działalności staliśmy się prekursorem w stosowaniu innowacyjnych technik i procedur medycznych.

Jako pierwsi w Polsce wykonaliśmy przeszczepy łąkotek, wydłużenia kończyn, korekcję
osi kończyn u dzieci, wszczepienia protez wykonanych „na miarę” i wiele, wiele innych. Już w 1998 roku w naszej klinice przeprowadzono pierwsze operacje artroskopowe.

Opracowaliśmy unikalną metodę rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego u dzieci rosnących. Carolina Medical Center jako pierwsza w kraju wprowadziła terapie ortopedyczne wykorzystujące autogenne komórki macierzyste pozyskiwane z tkanki tłuszczowej.

Od momentu powstania kliniki w 1998 roku dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi medyczne spełniały najwyższe standardy, a pacjent wracał do zdrowia w atmosferze zaufania i bezpieczeństwa.

Dzięki temu zyskaliśmy reputację wiodącego ośrodka, zajmującego się leczeniem dolegliwości i schorzeń narządu ruchu. Carolina Medical Center to dzisiaj jeden z największych i najnowocześniejszych prywatnych szpitali ortopedii i medycyny sportowej, rozpoznawany w Europie i na świecie.

Nie zaspokaja to jednak naszych ambicji. Rozwijamy nowatorskie „projekty naukowo-badawcze”, które – głęboko w to wierzymy – przyniosą użyteczne, a nawet przełomowe rozwiązania dla światowej ortopedii. Mamy ambicje stworzyć multidyscyplinarny ośrodek badawczo-edukacyjno-leczniczy, stanowiący wzorzec do naśladowania dla klinik medycznych w kraju i zagranicą.

Zapraszamy Pacjentów z okolicznych miast: Otwock, Mińsk Mazowiecki, Marki, Siedlce, Wyszków, Nowy Dwór Mazowiecki, Sochaczew, Łowicz, Radom, Ciechanów, Siedlce, Puławy, Grójec, Przasnysz, Płock, Ostrołęka, Wyszków, Zambrów.

 

Nasi lekarze specjaliści
dr Andrzej Komor
dr Jurij Kseniuk
dr n. med. Artur Zaczyński
dr Krzesimir Sieczych
dr Mateusz Janik
dr n. med. Jacek Laskowski
dr n. med. Jarosław Strychar
dr Łukasz Luboiński
dr n. med. Marek Molski
dr n. med. Marek Tramś
dr n. med. Radosław Michalik
dr Piotr Zaorski
dr Rober Omilian
dr Tomasz Rawo
dr n. med. Lech Karwicki
prof. dr hab. n. med. Paweł Małdyk
dr Urszula Zdanowicz
Umów się na zabieg
Certyfikaty
image

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

pl Polish
X