Menu
X
Informacje o klinice

Centrum Okulistyki Centre de la Vision Sp. z o.o. to nowoczesna placówka medyczna położona w samym centrum Krakowa.

Ośrodek zajmuje ponad 800 m² i rozmieszczony jest na dwóch piętrach. Na parterze znajduje się rejestracja, przestronna poczekalnia i 4 doskonale wyposażone gabinety okulistyczne. Pierwsze piętro mieści oddział okulistyczny i blok operacyjny, na który składają się 3 nowoczesne sale operacyjne wyposażone w sprzęt medyczny najnowszej generacji.

Centrum Okulistyki posiada łatwy dojazd oraz własny parking z 20-stoma miejscami parkingowymi. Nasza Poradnia Okulistyczna wyposażona jest w najwyższej klasy sprzęt pozwalający na pełną diagnostykę chorób oczu. Z myślą o wygodzie naszych pacjentów na terenie ośrodka znalazł również miejsce salon optyczny świadczący profesjonalne i ekspresowe usługi optyczne.

Oferta specjalna

Szpital oferuje obniżenie ceny zabiegu o wartość opłaconej przez Pacjenta wstępnej konsultacji lekarskiej, o ile koszt zabiegu przekroczy kwotę 3 tysiące złotych. Zapraszamy.

Zapraszamy Pacjentów z okolicznych miast: Skawina, Myślenice, Bochnia, Chrzanów, Tarnów, Oświęcim, Katowice, Jędrzejów, Wieliczka, Nowy Sącz, Wadowice, Bochnia, Brzesko.

Nasi lekarze specjaliści
lek. med. Wojciech Moczulski
lek. med. Iwona Szendzielorz
lek. med. Agnieszka Kulig
lek. med. Paulina Renke
dr n. med. Marek Rzendkowski
lek. med. Agnieszka Papierniak
lek. med. Agnieszka Ścisłowicz
dr Urszula Sudnik-Hrynkiewicz
Umów się na zabieg
image

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

pl Polish
X