Menu
X
Informacje o klinice

Pacjentów przyjmują lekarze specjaliści w następujących dziedzinach: alergologia, chirurgia, chirurgia plastyczna, choroby wewnętrzne, dermatologia, endokrynologia, ginekologia, kardiologia,medycyna sportowa, laryngologia, laryngologia dziecięca, leczenie bólu, neurochirurgia, neurologia, okulistyka, onkologia, ortopedia, psychiatria, psychologia, pulmonologia, radiologia, reumatologia, stomatologia, urologia.

Dysponujemy szeroką gamą sprzętu diagnostycznego: ultrasonografy, w tym z opcją kolorowego dopplera, Mammograf ucyfrowiony, RTG ucyfrowione, RTG panoramiczne zębów, Tomograf Stomatologiczny, gastroskop, kolonoskop, komputerowe badanie pola widzenia, autorefraktometry, spirometr komputerowy, densytometr, EKG, EKG wysiłkowe-bieżnia, EKG-Holter, audiometry.

Nasze zaangażowanie i nakierowanie na spełnianie potrzeb pacjentów indywidualnych i instytucjonalnych zostało docenione przyznaniem nam certyfikatu ISO 9001:2008, a także Certyfikatu Przedsiębiorstwo Fair Play. W roku 2012 rozszerzyliśmy certyfikat ISO o lecznictwo szpitalne. Oznacza to, że Szpital ALDEMED wdrożył i realizuje System Zarządzania Jakością wg normy EN ISO 9001:2009. W roku 2014 podczas auditu recertyfikacyjnego potwierdziliśmy naszą stałą dbałość o jakość realizowanych przez nas usług.

Rozpoczęliśmy swą działalność w 1996 roku. Zaczynaliśmy od przyjęć pacjentów w kilku gabinetach lekarskich.

Filia Zastal przeszła gruntowny remont i modernizację pomieszczeń, oraz dobudowaliśmy nowy pawilon w którym miejsce swoje znalazła nowoczesna pracownia endoskopii, blok operacyjny, oddział szpitalny.

Z początkiem roku 2011 rozpoczęliśmy wykonywanie zabiegów operacyjnych w znieczuleniu ogólnym na bloku operacyjnym. Gwarantujemy naszym pacjentom pobyt w komfortowo wyposażonych salach na oddziale szpitalnym.

Obie placówki wyposażone są w klimatyzację, windy i posiadają zniesione bariery architektoniczne.

Zapraszamy Pacjentów z okolicznych miast: Nowa Sól, Świebodzin, Żary, Żagań, Głogów, Wolsztyn.

Umów się na zabieg
image

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

pl Polish
X