Menu
X

Centrum Medyczne Barska - Włocławek

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze Barska Sp. z o.o. uruchomiło swoją działalność we Włocławku jesienią 2006 roku. Jest pierwszą i wiodącą w naszym regionie prywatną placówką medyczną prowadzącą kompleksową działalność leczniczą w zakresie szpitalnych procedur zabiegowych, diagnostyki, ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, podstawowej opieki zdrowotnej oraz medycyny pracy. Badania fizyko-chemiczne i biologiczne wykonywane są na zlecenie CDL Barska przez znajdujące się w tej samej lokalizacji laboratorium firmy Synevo, która swoją rzetelnością gwarantuje wysoką jakość i wiarygodność dokonywanych oznaczeń. CDL Barska obsługuje pacjentów ambulatoryjnie oraz chorych w ramach leczenia szpitalnego.

W skład Centrum oprócz Szpitala Specjalistycznego wraz z ambulatorium wchodzą cztery ośrodki zdrowia oferujące pacjentom świadczenia medyczne w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej. Są one zlokalizowane w Lubieniu Kujawskim, Boniewie, Wielgiem i Zadusznikach. Począwszy od 2014 roku CDL Barska Sp. z o.o. jest także 100% udziałowcem Przychodni Lekarskiej Kolmed Sp. z o.o. we Włocławku, która to jest dużą, nowoczesną placówką medyczną oferującą usługi podstawowej opieki zdrowotnej. Pacjenci posiadający ubezpieczenie zdrowotne przyjmowani są w centrum bezpłatnie – w zakresie określonym w umowie z Narodowym Funduszem Zdrowia. Placówka nasza obsługuje również indywidualnych pacjentów komercyjnie, zgodnie z obowiązującym w centrum cennikiem usług medycznych. Poza tym CDL Barska udziela świadczeń medycznych pacjentom posiadających prywatne ubezpieczenia zdrowotne oferowane w ramach umów zawartych z firmami i towarzystwami ubezpieczeniowymi.

Centrum Barska Sp. z o.o. ściśle współpracuje ze znajdującym się w tej samej lokalizacji Specjalistycznym Szpitalem Rehabilitacyjnym Barska Sp. z o.o., wykorzystując przy tym korzyści medyczne wynikające z efektu synergii. Z jednej strony bowiem leczeni pacjenci CDL Barska, w szczególności pacjenci po zabiegach operacyjnych – mają bezpośredni dostęp do wczesnej rehabilitacji medycznej a jednocześnie Szpital Rehabilitacyjny Barska w trakcie prowadzonej terapii usprawniającej pacjentów, korzysta w razie potrzeby z konsultacji i pomocy lekarzy specjalistów CDL Barska. Pomieszczenia Centrum są nowocześnie i funkcjonalnie zaprojektowane dla wygody i komfortu leczonych pacjentów i poprzez to umożliwiają personelowi medycznemu udzielanie świadczeń zdrowotnych na wysokim poziomie. Wszystkie sale chorych, gabinety lekarskie jak również pomieszczenia diagnostyczne są dobrze wyposażone, posiadają odrębne węzły sanitarne dostosowane dla osób niepełnosprawnych, indywidualną klimatyzację, instalację TV Sat oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu w technologii Wi-Fi.

Zapraszamy Pacjentów z okolicznych miast: Bydgoszcz, Inowrocław, Nakło nad Notecią, Świecie, Grudziądz, Wałcz, Chodzież, Złotów, Szczecinek, Chełmża, Toruń, Chełmno, Tczew, Olsztyn.

Umów się na zabieg

image

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

pl Polish
X