Menu
X

Centrum Medyczne Esculap - Bielsko Biała

Specjalizacje: Chirurgia, ginekologia, urologia
Popularne Zabiegi: Histeroskopia, nietrzymanie moczu, porody, laparoskopia, konizacje

Centrum Medyczne “Esculap” Spółka z o.o. została zarejestrowana w 1995 roku.

Nowy szpital chirurgiczno-położniczy Centrum Medycznego “Esculap” Spółki z o.o. został otwarty w styczniu 2001 roku. Jest to w całości nowy obiekt który spełnia normy i standardy szpitala w systemie lecznictwa zamkniętego. Naszym głównym celem jest zadowolenie pacjenta i jego rodziny. Równie ważnymi celami są skoncentrowanie się na nowoczesnych metodach operacyjnych, stałe wdrażanie nowoczesnych technik i oparta o najnowsze standardy profilaktyka zakażeń wewnątrzszpitalnych. Zespół medyczny opiekujący się naszymi pacjentami tworzą pielęgniarki i lekarze zatrudnieni przez szpital. Skład lekarzy jest stały, pacjent od pierwszej konsultacji znajduje się pod opieką jednego lekarza prowadzącego, z którym ma ścisły kontakt do pełnego zakończenia leczenia.

Nowy budynek szpitala o powierzchni 1650 metrów kwadratowych składa się z trzech kondygnacji służących pacjentom oraz zaplecza serwisowego

(pralnia, suszarnia, sterylizatornia, centrala klimatyzacji i wentylacji wymuszonej). Na parterze znajdują się: recepcja, konsultacyjne gabinety lekarskie w tym ginekologiczno-położniczy gabinet lekarski z własnym węzłem sanitarnym, gabinet zabiegowy. Wszystkie pomieszczenia na parterze są w systemie wentylacji wymuszonej. Na pierwszym piętrze znajduje się klimatyzowany blok operacyjny złożony z dwóch sal operacyjnych i pomieszczeń serwisowych. Na drugim piętrze znajduje się klimatyzowany blok położniczy, który składa się się z dwóch pojedynczych pokoi porodowych i sali operacyjnej wyłącznie do cięć cesarskich oraz sala wzmożonego nadzoru dla noworodków.

Na dwóch piętrach do dyspozycji pacjentów oddaliśmy dwuosobowe pokoje chorych, każdy z łazienką.

Cztery z nich są w systemie centrali gazów medycznych. Pokoje dla matki i dziecka są dwuosobowe z węzłem sanitarnym. Centrum Medyczne świadczy bezpłatnie usługi chirurgiczne i położnicze, objętym powszechnym ubezpieczeniem zdrowotnym. Centrum Medyczne świadczy płatne usługi chirurgiczne i położnicze nieubezpieczonym. Specjalistyczne poradnictwo ambulatoryjne jest płatne.

Nasi lekarze specjaliści

lek. med. Andrzej Solarz
lek. med. Grzegorz Kielan
lek. med. Bogdan Zalewski
dr n. med. Janusz Manderla

Umów się na zabieg

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

pl Polish
X