Menu
X

Centrum Medyczne Mavit - Warszawa

Specjalizacje: Okulistyka
Popularne Zabiegi: Operacja zaćmy, laserowa korekcja wzroku, leczenie jaskry, witrektomia, laseroterapia

Centrum Medyczne MAVIT w Warszawie od niemal 17 lat zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób oczu u dzieci i dorosłych. Centrum nieustannie dba o wysoką jakość świadczonych usług, inwestując w najnowocześniejszy sprzęt medyczny i współpracując z wybitnymi specjalistami chorób oczu. W gronie lekarzy CM MAVIT są uznane autorytety, doktorzy, profesorowie. Kadra lekarska regularnie uczestniczy w sympozjach naukowych w kraju i za granicą, dzięki czemu może proponować Pacjentom najnowocześniejsze rozwiązania medyczne.

W Szpitalu wykonywane są m.in.:

 • operacje usunięcia zaćmy metodą fakoemulsyfikacji wraz z wszczepem najnowocześniejszych soczewek wewnątrzgałkowych
 • operacje jaskry
 • operacje zaćmy z jaskrą
 • laserowa korekcja wzroku najnowocześniejszymi i najbezpieczniejszymi metodami
 • wszczepianie soczewek fakijnych
 • leczenie stożka rogówki – CROSS LINKING, wszczepianie pierścieni środrogówkowych
 • zabiegi witrektomii
 • wszczepianie soczewek plamkowych przy suchej postaci AMD
 • leczenie wysiękowej postaci AMD
 • laseroterapia w cukrzycy i jaskrze
 • fotokoagulacja siatkówki
 • witreoliza laserowa
 • USG gałki ocznej w prezentacji A i B, UBM
 • biometria optyczna, bezdotykowa (IOLMaster)
 • badanie OCT
 • badanie pola widzenia
 • angiografia fluoresceinowa
 • topografia rogówki
 • dokumentacja fotograficzna
 • pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego
 • badania okresowe

LECZENIE ZAĆMY – BEZPIECZNY ZABIEG

Centrum Medyczne MAVIT w Warszawie jest jednym z niewielu ośrodków w Polsce, który stosuje najnowocześniejsze rozwiązania w leczeniu zaćmy.

Podczas przeprowadzania zabiegów usunięcia zaćmy w Szpitalu CM MAVIT w Warszawie stosowane są zestawy chirurgiczne CUSTOM-PAK® firmy Alcon. Zawierają one wszystkie jednorazowe, jałowe materiały medyczne i akcesoria sprzętowe, wstępnie przygotowane (rozpakowane), niezbędne do usunięcia zaćmy, zestawione w uzgodnionej kolejności w opakowaniu jednostkowym.

Ponadto w Szpitalu CM MAVIT w Warszawie, jako jednym z niewielu ośrodków w Polsce, podczas przeprowadzania operacji usunięcia zaćmy stosuje się nowoczesne urządzenia firmy Alcon: VERION™ Image Guided System oraz Centurion® Vision System. Systemy pozwalają na zautomatyzowanie tych elementów procedury, które wykonywane ręcznie mogą być obarczone potencjalnym błędem.

CM MAVIT w Warszawie oferuje najnowocześniejsze soczewki wewnątrzgałkowe, dobierane indywidualnie do potrzeb Pacjentów – uwzględniając prowadzony tryb życia oraz oczekiwania dotyczące jakości widzenia po zabiegu. W Szpitalu wszczepiane są także najnowocześniejsze wewnątrzgałkowe soczewki trifokalne – AcrySof® IQ PanOptix® Toric firmy Alcon. Odpowiednio dobrane soczewki mogą przywrócić komfort widzenia sprzed choroby, a nawet go poprawić. Zabieg usunięcia zaćmy wykonywany jest jednorazowo, a jego efekty utrzymują się przez całe życie, pozwalając cieszyć się nową jakością widzenia.

Gwarancja najwyższej jakości

Szpital jest nowocześnie urządzoną i doskonale wyposażoną placówką, co gwarantuje wysoki poziom realizowanych świadczeń medycznych. Centrum Medyczne MAVIT od początku swojej działalności stawia na wysoką jakość świadczonych usług, bezpieczeństwo Pacjentów i najwyższy poziom opieki, co potwierdzają Certyfikaty Zarządzania Jakością zgodne z normą ISO 9001, ISO 14001 oraz OHSAS 18001.

Zapraszamy Pacjentów z okolicznych miast: Otwock, Mińsk Mazowiecki, Marki, Siedlce, Wyszków, Nowy Dwór Mazowiecki, Sochaczew, Łowicz, Radom, Ciechanów, Siedlce, Puławy, Grójec, Przasnysz, Płock, Ostrołęka, Wyszków, Zambrów.

Nasi lekarze specjaliści

prof. dr hab. n. med. Marek Rękas
dr n. med. Adam Kluś
dr n. med. Mariusz Kosatka
lek. Rafał Pawlik
lek. Jacek Rudowicz
lek. Mateusz Tłustochowicz
lek. med. Jolanta Kramasz
lek. med. Danuta Horodyńska
lek. med. Joanna Wojtyła
lek. med. Klaudia Półtorak

Umów się na zabieg

image

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

pl Polish
X