Menu
X

Medpharma - Starogard Gdański

Medpharma Zakład Opieki Zdrowotnej od 10 lipca 1998r jest spółką akcyjną przekształconą z Przychodni Przyzakładowej Zakładów Farmaceutycznych Polpharma S.A.

Podstawowe zakresy świadczeń medycznych przychodni to:

 • Podstawowa opieka zdrowotna
 • Ambulatoryjna opieka specjalistyczna
 • Ambulatoryjna rehabilitacja medyczna
 • Usługi stomatologiczne
 • Badania z zakresu medycyny pracy.

Artroskopia barku lub kolana? Leczenie przepukliny czy żylaków? Nasza misja to: „Twoje zdrowie – Nasza troska”. Staramy się zapewnić kompleksową obsługę pacjentów, dlatego zatrudniamy specjalistów z wielu dziedzin medycyny, dzięki temu stulejka u chłopców, wycinanie migdałków czy leczenie zaćmy nie stanowią dla nas większego problemu.

Przychodnia Medpharma od zawsze stawiała na wysoką jakość usług medycznych. Zamierzamy ten proces kontynuować poprzez wdrożony system zarządzania jakością ISO. Naszym najmocniejszym atutem jest przede wszystkim wykwalifikowany personel oraz wyposażenie w nowoczesną aparaturę medyczną. Nasza pracownia USG posiada Akredytację Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego.

Spółka swoje zadania realizuje poprzez działalność w kilku oddziałach:

 • Al. Jana Pawła II 5 w Starogardzie Gdańskim, gdzie mieści się główna siedziba
 • ul. Nowowiejska 5 Kaliska
 • ul. Gdańska 11 Bobowo
 • ul. Pelplińska 19 Starogard Gdański – oddział Polpharma

Centrum Rehabilitacyjno – Lecznicze w Nowej Wsi Rzecznej – już od stycznia 2012 działalność w następujących zakresach:

 • Stacjonarna i ambulatoryjna rehabilitacja
 • Zakład opiekuńczo- leczniczy,
 • Nowoczesny oddział chirurgii jednego dnia z zakresu okulistyki, laryngologii, chirurgii ogólnej, ortopedii, neurochirurgii oraz chirurgii plastycznej
 • Pracownia endoskopowa
 • Poradnie specjalistyczne : kardiologiczna, neurologiczna, ortopedyczna
 • Basen, sauny, jacuzzi

Do dyspozycji pacjentów jest również pracownia ultrasonograficzna znajdująca się na terenie Zakładów Farmaceutycznych Polpharma S.A.

Zakład Opiekuńczo – Leczniczy w Starogardzie Gdańskim uprzejmie informuje, iż świadczy usługi pielęgnacyjno – opiekuńcze i rehabilitacyjne u osób wymagających całodobowych świadczeń pielęgnacyjnych.

Zapraszamy Pacjentów z okolicznych miast: Bydgoszcz, Inowrocław, Nakło nad Notecią, Toruń, Świecie, Grudziądz, Wałcz, Chodzież, Złotów, Szczecinek, Chełmża, Włocławek, Chełmno, Tczew, Olsztyn.

 

Umów się na zabieg

image

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

pl Polish
X