Menu
X

Szpital MedPolonia - Poznań

Specjalizacje: Chirurgia, Ortopedia, Laryngologia, Okulistyka, Ginekologia, Urologia, Neurochirurgia


Popularne Zabiegi: operacja zaćmy, operacja zatok, usunięcie migdałków, rekonstrukcja ACL, artroskopia stawów, histerektomia laparoskopowa, endoprotezoplastyka biodra i kolana, operacje ślinianek, endoskopia przewodu pokarmowego, operacje żylaków Venaseal,  małoinwazyjna metoda Venafit

Szpital MedPolonia od 9 lat kompleksowo troszczy się o zdrowie swoich pacjentów. Jest jedną z największych i najnowocześniejszych prywatnych placówek medycznych w Wielkopolsce. Bogata oferta, najwyższej klasy sprzęt, doświadczeni specjaliści oraz krótkie terminy, gwarantują pacjentom szybką i kompleksową diagnostykę oraz leczenie.

MedPolonia to szpital specjalistyczny oraz dwie wszechstronne przychodnie. Naszym pacjentom oferujemy szerokie portfolio usług w zakresie operacji medycznych, diagnostyki, leczenia oraz profilaktyki zdrowia.

Operacje i zabiegi wykonywane są na 2 salach operacyjnych, wyposażonych w wysokiej klasy sprzęt, zgodnie z najwyższymi normami jakości. Usługi świadczymy metodami klasycznymi lub laparoskopowo m.in. z zakresu:

  • ortopedii,
  • chirurgii,
  • neurochirurgii,
  • ginekologii,
  • laryngologii,
  • urologii
  • okulistyki,

Rocznie wykonujemy około 700 operacji zaćmy.

Szpital oferuje 27 miejsc w 18 komfortowych jedno – i dwuosobowych pokojach z niezależną łazienką. Pokoje posiadają łącze internetowe i telewizor. Istnieje możliwość pobytu rodziców z dziećmi. Pacjenci Szpitala mogą liczyć także na pomoc Koordynatora Hospitalizacji, który nie tylko udzieli szybkiego i profesjonalnego dostępu do informacji o świadczonych w Szpitalu usługach operacyjnych oraz medycznych, ale także przygotuje kompleksowy plan hospitalizacji. Szpital MedPolonia oferuje również pełny zakres badań endoskopii przewodu pokarmowego: całkowicie bezbolesna oraz komfortowa dla Pacjentów  kolonoskopia i gastroskopia. Badania są wykonywane przez lekarzy specjalistów w przyjaznych dla pacjenta warunkach w formie ambulatoryjnej lub z pobytem szpitalnym.

Przychodnia to ponad trzydzieści poradni specjalistycznych, dziesięć pracowni diagnostycznych, ponad stu lekarzy specjalistów, pełen zakres usług ambulatoryjnych i pielęgniarskich, nowoczesne laboratorium analityczne oraz szereg badań obrazowych. Oferujemy szeroką gamę pakietów, w tym pakiety profilaktyki zdrowotnej, które obejmują m.in. podstawowe badania laboratoryjne, diagnostykę obrazową, badania ogólne i konsultacje lekarskie.

Rocznie w MedPolonii odbywa się ponad 70 000 konsultacji lekarskich oraz około 2 300 operacji. Obsługujemy pacjentów prywatnych, a także posiadających ubezpieczenia zdrowotne w Towarzystwach Ubezpieczeniowych. Nasz zespół wykwalifikowanych lekarzy i pielęgniarek obsługuje również pacjentów zagranicznych.

Nasz personel z pasją oraz wiedzą, popartą wieloletnim doświadczeniem, zatroszczy się o Państwa zdrowie.

 

Nasi lekarze specjaliści

Dr n. med Emilia Gąsiorowska
Lek. med. Piotr Krawczuk

Umów się na zabieg

image

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

pl Polish
X