Menu
X
Informacje o klinice

Celem naszego Centrum Medycznego jest zapewnienie kompleksowej opieki nad Pacjentami po urazach lub zabiegach ortopedycznych. Pacjent od samego początku do zakończenia leczenia jest pod opieką jednego lekarza ortopedy, który diagnozuje jego przypadek, jeśli jest taka konieczność przeprowadza operację (wykonujemy pełen zakres zabiegów ortopedycznych z zakresu chirurgii ręki i kończyny dolnej, są to zabiegi artoskopowe jaki i endoprotezoplastyka, zespalanie złamań itp.), konsultuje w czasie rekonwalescencji i nadzoruje rehabilitację. Po prostu jest lekarzem prowadzącym. Rehabilitacja powinna się rozpocząć w Centrum przed planowanym zabiegiem operacyjnym. Ma to zapewnić pełne przygotowanie Pacjenta do planowanej operacji, wzmocnić odpowiednie partie mięśni i nauczyć Pacjenta postępowania bezpośrednio po operacji. Rehabilitacja kontynuowana jest w Centrum Medycznym OrtoMed po zabiegu. Rehabilitacja odbywa się pod kontrolą lekarza prowadzącego, czyli tego, którego wybrał sobie Pacjent przed zabiegiem. Do dyspozycji pacjentów są również inni specjalności, którzy mogą wspomagać proces rehabilitacji. Lekarz prowadzący lub Pacjent w każdej chwili może poprosić ich o konsultację.

Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści z dziedziny ortopedii i traumatologii narządu ruchu, reumatologii, chirurgii dziecięcej, anestezji, fizjoterapii i dietetyki.

PRZYKŁADOWE WYKONYWANE ZABIEGI ORTOPEDYCZNE

Artroskopia stawów

Korekcja paluchów koślawych (halluxy)

Łokieć tenisisty

Rekonstrukcja więzadła ACL

Rekonstrukcja więzadła MCL

Rekonstrukcja więzadła PCL

Zespół cieśni nadgarstka

Drobne zabiegi oraz badania USG wykonywane w Centrum:

 • Usunięcie znamienia barwnikowego
 • Usunięcie guzka podskórnego (kaszaka) – Klinowe wycięcie wrastającego paznokcia
 • Przyżeganie ziarniny przy wrastającym paznokciu (potrzeba 3-6 zabiegów)
 • Wycięcie ziarniniaka
 • Podwiązanie kikuta pępowiny
 • Podcięcie wędzidełka
 • Przyżeganie ziarniniaka pępka (potrzeba 3-6 zabiegów)
 • Płukanie przestrzeni podnapletkowej (zapalenie napletka)
 • Szycie rany w znieczuleniu miejscowym
 • Nacięcie ropnia
 • Wymiana gastrostomii odżywczej
 • Przyżeganie ziarniny przy gastrostomii
 • Przyżeganie ziarniny przy tracheostomii
 • Badanie USG ortopedyczne
 • Badanie USG u dzieci: stawy biodrowe, przezciemiączkowe, jamy brzusznej

Zapraszamy Pacjentów z okolicznych miast: Skawina, Myślenice, Bochnia, Chrzanów, Tarnów, Oświęcim, Katowice, Jędrzejów, Wieliczka, Nowy Sącz, Wadowice, Bochnia, Brzesko oraz całego Śląska.

Umów się na zabieg
image

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

pl Polish
X