Menu
X

Ośrodek Chirurgii Oka prof. Zagórskiego - Kraków

Specjalizacje: Okulistyka
Popularne Zabiegi: Operacja zaćmy, leczenie jaskry, laserowa korekcja wzroku, witrektomia, operacja zeza

Ośrodek Chirurgii Oka prof. Zagórskiego w Krakowie działa od 2008 roku. Od początku działalności świadczy usługi okulistyczne oparte na wiedzy i doświadczeniu najlepszych specjalistów z wykorzystaniem najnowszych bezpiecznych technologii medycznych. Jakość usług została potwierdzona Certyfikatem ISO 9001:2008 wydanym przez firmę Lloyds.

W ofercie Ośrodka znajduje się pełny zakres usług okulistycznych: diagnostyka, leczenie zachowawcze, profilaktyka oraz najnowocześniejsze zabiegi okulistyczne z zakresu chirurgii jednego dnia. W Ośrodku działa jedyna w Polsce Poradnia Suchego Oka, posiadająca wyposażenie do kompleksowej diagnostyki i leczenia zespołu „suchego oka”.

Usługi medyczne z zakresu ambulatoryjnej opieki specjalistycznej oferowane są pacjentom w ramach posiadanej umowy z NFZ. Zabiegi z zakresu chirurgii jednego dnia udzielane są tylko odpłatnie. Pacjenci mają również możliwość skorzystania z kredytowania zabiegów za pośrednictwem Medirat. Okres spłaty rat jest dostosowany indywidualnie do możliwości  finansowych pacjenta.

LECZENIE ZAĆMY – BEZPIECZNY ZABIEG

Zabiegi wykonywane są przez doskonałych specjalistów, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje, biorąc udział w szkoleniach i konferencjach, także tych międzynarodowych. Ośrodek na stałe współpracuje ze światowej sławy okulistami z Europy i Stanów Zjednoczonych – m.in. z prof. Ferencem Kuhnem z USA – ekspertem od witrektomii, który przeprowadza pełną diagnostykę, konsultuje i wykonuje zabiegi oraz Prof. Guy Ben Simon z Izraela, wybitny specjalista od chirurgii okuloplastycznej .

Poza zabiegami witrektomii, w Ośrodku wykonywane są również zabiegi usunięcia zaćmy, drobne zabiegi okulistyczne, iniekcje doszklistkowe, a także laseroterapia.

Zakres usług  w ramach ambulatoryjnej opieki specjalistycznej (w ramach umowy z NFZ):

–  diagnostyka i leczenie jaskry ( HRT, pole widzenia, gonioskopia, pachymetria, OCT tnII, TA, Irydotomia, laser SLT),
– diagnostyka i leczenie schorzeń siatkówki (OCT, laseroterapia siatkówki),
–  diagnostyka i leczenie zespołu suchego oka (keratografia, konfokalna mikroskopia rogówki, badanie w kierunku nużeńca, test Schirmera, udrażnianie Gruczołów Meiboma),
–  leczenie zaćmy wtórnej  laserem YAG (kapsulotomia).

Zakres chirurgii jednego dnia: 

– zaćma –  w naszym ośrodku operacje wykonują doświadczeni chirurdzy, dzięki czemu ryzyko jest minimalne. Prof. Zagórski wykonuje rutynowo fakoemulsyfikację zaćmy od ponad 20 lat, prawdopodobnie dłużej, niż inni aktywni chirurdzy w Polsce.

Oferujemy szeroki wybór soczewek, których rodzaj zależy m.in. od tego czy operacja zaćmy ma również usunąć jedną z wad refrakcji jak krótkowzroczność, nadwzroczność czy astygmatyzm. Pacjenci mogą wybrać ekonomiczne operacje z hydrofilnymi soczewkami jednoogniskowymi firm Croma, Zeiss i Human Optics, droższe z soczewkami hydrofobowymi firm Hoya i Alcon (Acrysof IQ), także z dodatkowym filtrem światła niebieskiego. Ceny operacji z soczewkami dwuogniskowymi wahają się od 3500 do 4900 zł. W cenie 4900zł oferujemy również operację z soczewką trzyogniskową Zeiss. Cena operacji z nową soczewką Symfony, o wydłużonej głębi ostrości, wprowadzoną na rynek niecały rok temu wynosi 3900 zł, podobnie jak z soczewką jednoogniskową korygującą astygmatyzm.

–  witrektomia – pełna diagnostyka, konsultacje i zabiegi wykonywane są przez Prof. Ferenca Kuhna z USA –  światowej sławy specjalistę w tym zakresie,

–  drobne zabiegi okulistyczne – usunięcie gradówki, skrzydlika, rogu skórnego, brodawki, cysty, zmiany  z powieki, zmiany spojówki, podwinięcie powieki, odwinięcie powieki, usunięcie guza,

– iniekcje doszklistkowe.

Zapraszamy Pacjentów z okolicznych miast: Skawina, Myślenice, Bochnia, Tarnów, Oświęcim, Chrzanów, Katowice, Jędrzejów, Wieliczka, Nowy Sącz, Wadowice, Bochnia, Brzesko.

Nasi lekarze specjaliści

prof. dr hab. n. med. Zbigniew Zagórski
dr n. med. Arkadiusz Pogrzebielski
prof. Yury Takhtaev
prof. Ferenc Kuhn
lek. Marta Latasiewicz
prof. dr med. Guy J. Ben Simon

Umów się na zabieg

image

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

pl Polish
X