Menu
X

Salve Medica Łódź

Specjalizacje: Ginekologia, urologia
Popularne Zabiegi: Rezonans magnetyczny, tomografia komputerowa, mammografia, leczenie prostaty, endometriozy

Naszą misją jest zapewnienie kompleksowej opieki medycznej na najwyższym poziomie osobom, które już nam zaufały jak i tym, które zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu pacjentów oczekujących leczenia w standardzie wyższym, niż proponowany w ośrodkach publicznej ochrony zdrowia, dwaj lekarze postanowili stworzyć placówkę spełniającą ich oczekiwania. Tak w 1993 roku powstały Gabinety Salve. Pacjenci mogli skorzystać ze specjalistycznych usług medycznych i leczyć się przy zastosowaniu najnowszych technologii endoskopowych. Z doświadczeń zawodowych założycieli gabinetów wynikało, że coraz więcej par zaczęło mieć problemy z płodnością. Chcąc pomóc spełnić marzenia o rodzinie w 2002 roku rozszerzyli działalność o diagnostykę i leczenie niepłodności, która z czasem stała się jednym z działów Salve Medica. W 2002 roku dzięki zastosowaniu technik wspomaganego rozrodu, na świat przyszło pierwsze dziecko. W 2003 r. mogliśmy już poszczycić się 200 ciążami u par leczących się z powodu niepłodności.

Brak dostępności do badań profilaktycznych dla kobiet, w małych miejscowościach i chęć ich uświadamiania, dały początek w 2001 roku firmie Medica. Założycielka, która od lat jest działaczką społeczną, chciała, aby każda z kobiet miała równy dostęp do profilaktyki piersi. Powołanie do życia programu Ministerstwa Zdrowia w zakresie wczesnego wykrywania raka piersi spowodowały powstanie mobilnych i stacjonarnych pracowni mammograficznych, które początkowo działały na terenie województwa łódzkiego, z czasem rozszerzając swój zasięg niemal na cała Polskę. Zapewniamy bezpieczeństwo i komfort naszym pacjentkom, dzięki wyposażeniu pracowni w najnowszy sprzęt do diagnostyki piersi. Dążąc do zwiększenia dostępności usług z zakresu diagnostyki obrazowej, w 2008 roku otworzyliśmy pracownie rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej, dając szansę pacjentom na wykonanie badań bez oczekiwania w kolejce, przy użyciu nowoczesnego sprzętu i w komfortowych warunkach.

Chęć ciągłego rozwoju i dostarczania usług na najwyższym poziomie doprowadziły w 2008 roku do podjęcia decyzji o stworzeniu nowoczesnej placówki ochrony zdrowia – Salve Medica Centrum Medycznego. Zaczęliśmy działać w trzech obszarach: diagnostyce i leczeniu niepłodności, poradniach lekarzy specjalistów i diagnostyce obrazowej, dając pacjentom dostęp do specjalistycznych usług medycznych. Rozszerzyliśmy działalność o kolejne profile, m.in. lekarzy rodzinnych, laboratorium genetyczne oraz szpital specjalistyczny onkologiczny. Od czasu powstania centrum wciąż się rozwijamy wprowadzając do zakresu naszych usług innowacyjne metody leczenia, m.in. embolizację mięśniaków macicy, embolizację tętnic prostaty, czy leczenie chrapania. Zespół specjalistów, który współpracuje z nami, z należną troską dba o każdego pacjenta i dokłada wszelkich starań, aby czuł, że jest pod dobrą opieką.

Należymy do grona Firm Rodzinnych. Dla nas oznacza to, że jesteśmy stabilną firmą, działającą na zasadach fairplay, zapewniającą bezpieczeństwo pracownikom i pacjentom. Zależy nam na ciągłym rozwoju i doskonaleniu jakości świadczonych usług. Jesteśmy dumni, że znaleźliśmy się w rankingu najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw rodzinnych w Polsce, który został opublikowany przez Newsweek w 2011 roku.

Niektóre zabiegi i operacje:

Chirurgia onkologiczna  Założenie portu naczyniowego

Chirurgia onkologiczna  Założenie portu naczyniowego

Ginekologia       Laparoskopia diagnostyczna niepłodności z oceną drożności jajowodów

Ginekologia       Laparoskopia diagnostyczna-bóle miednicy mniejszej (endometrioza)

Ginekologia       Laparoskopowe usunięcie ciąży pozamacicznej

Ginekologia       Laparoskopowe nadpochwowe usunięcie trzonu macicy

Ginekologia       Laparoskopowe wycięcie macicy z jajnikami i jajowodami

Ginekologia       Laparoskopowe wyłuszczenie mięśniaka macicy

Ginekologia       Laparoskopowe wyłuszczenie torbieli/guza jajnika

Ginekologia       Laparoskopowe wycięcie jajowodu

Ginekologia       Histeroskopia diagnostyczna

Ginekologia       Histeroresektoskopowe usunięcie mięśniaka macicy

Ginekologia       Histeroresektoskopowe usunięcie mięśniaka macicy

Ginekologia       Histeroresektoskopowe usunięcie polipa endometrialnego

Ginekologia       Histeroresektoskopowe usunięcie polipa endometrialnego

Ginekologia       Histeroresektoskopowe usunięcie zrostów

Ginekologia       Histeroresektoskopowe usunięcie zrostów

Ginekologia       Histeroresektoskopowe usunięcie przegrody macicy

Ginekologia       Plastyka pochwy

Ginekologia       Usuniecie macicy przez pochwę

Ginekologia       Konizacja szyjki macicy

Ginekologia       Wycięcie szyjki macicy

Ginekologia       Nacięcie ropnia gruczołu Bartolina i marsupializacja lub usunięcie torbieli gruczołu Bartoliniego

Ginekologia       Wycięcie macicy (operacja brzuszna)

Ginekologia       Usunięcie macicy wraz z jajnikami i jajowodami (operacja brzuszna)

Ginekologia       Wyłuszczenie mięśniaka/mięśniaków macicy (operacja brzuszna)

Ginekologia       Wycięcie jajnika (operacja brzuszna)

Ginekologia       Wyłuszczenie torbieli – niezłośliwego guza jajnika/ów (operacja brzuszna)

Ginekologia       Wycięcie ogniska endometriozy z powłok brzusznych

Ginekologia       Embolizacja żylaków sromu

Ginekologia       Embolizacja mięśniaków macicy

Ginekologia       Embolizacja mięśniaków macicy

Urologia              Prostatektomia radykalna da Vinci

Urologia              Prostatektomia radykalna da Vinci

Urologia              Embolizacja prostaty

Urologia              Embolizacja prostaty

Urologia              Embolizacja żylaków powrózka nasiennego

Urologia              Embolizacja żylaków powrózka nasiennego

Urologia              Embolizacja żylaków powrózka nasiennego

Urologia              Prostatektomia radykalna metodą laparoskopową

Urologia/Andrologia      Biopsja jąder

Urologia/Andrologia      Biopsja jąder micro Tese

Zapraszamy Pacjentów z okolicznych miast: Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki, Sieradz, Bełchatów, Łowicz, Zgierz, Pabianice, Kutno, Rawa Mazowiecka, Turek, Koło.

 

Umów się na zabieg

image

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

pl Polish
X