Menu
X

Szpital CMR - Bielsko Biała

Szpital Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej w Bielsku-Białej jest jedną z najnowocześniejszych i największych placówek o profilu zabiegowo-diagnostycznym w Polsce.

Szpital świadczy usługi odpłatne obejmujące konsultacje lekarzy specjalistów, badania diagnostyczne i analityczne, zabiegi ambulatoryjne, kwalifikacje do operacji chirurgicznych oraz operacje chirurgiczne z zakresu chirurgii dziecięcej, chirurgii ogólnej, chirurgii plastycznej, chirurgii urazowo-ortopedycznej, neurochirurgii, otolaryngologii.

Pracują w nim specjaliści o najwyższych kwalifikacjach z zakresu chirurgii plastycznej, urazowo-ortopedycznej, neurochirurgii, otolaryngologii, chirurgii ogólnej, chirurgii dziecięcej, anestezjologii z wieloletnim doświadczeniem i praktyką, korzystający z najlepszych tradycji i osiągnięć medycyny oraz najnowocześniejszych metod leczenia.

Na terenie naszej placówki szpitalnej, znajduje się również Centrum stomatologiczne „Joko-Dent”, które oferuje leczenie w zakresie chirurgi stomatologicznej, protetyki oraz stomatologii zachowawczej.

Szpital Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej dysponuje nowoczesnym sprzętem umożliwiającym wykonywanie diagnostyki i przeprowadzanie zabiegów z wykorzystaniem stosowanych na świecie technik operacyjnych z zakresu chirurgii rekonstrukcyjnej i laserowej

Funkcjonujący w szpitalu oddział chirurgii plastycznej nie ma odpowiednika w publicznej służbie zdrowia na terenie Podbeskidzia. Na podstawie umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia realizuje zabiegi takie, jak np. rekonstrukcje piersi po amputacji, korekcje plastyczne blizn pooparzeniowych, pourazowych i pooperacyjnych, wycięcia nowotworowych, barwnikowych i wirusowych zmian skórnych, przeszczepy skóry.

Jako jedyny szpital w Polsce łączymy metodę endoskopową i laserową do leczenia schorzeń bólowych kręgosłupa. Stosowane w szpitalu metody są w pełni bezpieczne, skracają czas leczenia i ograniczają możliwości wystąpienia powikłań.

Wizytówką Szpitala Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej jest pełna diagnostyka i leczenie chirurgiczne małoinwazyjną metodą wewnątrznosowej chirurgii endoskopowej chorób nosa i zatok. Szpital zajmuje się również diagnozowaniem i leczeniem zespołu bezdechów śródsennych.

Zapraszamy Pacjentów z okolicznych miast: Kęty, Żywiec, Skoczów, Czechowice-Dziedzice, Pszczyna, Ustroń, Andrychów, Wadowice, Oświęcim, Jastrzębie Zdrój.

Nasi lekarze specjaliści

Umów się na zabieg

image

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

pl Polish
X