Menu
X

Szpital ESKULAP - Osielsko

Dlaczego pacjenci wybierają Szpital Eskulap: 

Zaufanie 

 • Poddajemy się niezależnej ocenie Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia uzyskując od 2013 roku wyniki dzięki którym nieprzerwanie należymy do grona 10 najlepszych szpitali w regionie a od 2014 w pierwszej 100. w Polsce. W 2017 roku zdobyliśmy II miejsce w Polsce wsród szpitali niesieciowych! 
 • Dzięki profesjonalnej, ponad dwudziestoletniej działalności, cieszymy się dużym zaufaniem pacjentów. 
 • Ciągle podnosimy jakość usług, czego wyrazem jest przyznanie godła Przyjazna Przychodnia oraz zwycięskie miejsca w konkursie „Złoty Stetoskop” w roku 2012, 2013 i 2016. 
 • Jesteśmy zaangażowani w rozwój nauk medycznych, poprzez powołanie Centrum Badawczo-Rozwojowego oraz aktywną działalność na forum Polskiego Towarzystwa Flebologicznego,  Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej oraz innych towarzystw naukowych. 

Bezpieczeństwo 

 • Należymy do elitarnego grona szpitali akredytowanych przez Ministra Zdrowia 
 • Korzystamy  z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych zapewniających najwyższy poziom bezpieczeństwa. 
 • Zatrudniamy doświadczonych lekarzy, pielęgniarki i fizjoterapeutów o najwyższych kompetencjach 
 • Zapewniamy możliwość pełnej diagnostyki, leczenia i rehabilitacji przez zespół specjalistów w ponad 20 dziedzinach. 

Nowoczesność 

 • Jako pierwsi w regionie Pomorza i Kujaw wykonujemy innowacyjne i małoinwazyjne techniki operacji hybrydowych. 
 • Jako jedyni w Polsce wykorzystujemy aż 12 nowoczesnych metod leczenia żylaków oraz ich powikłań. 
 • Zapewniamy najnowszej generacji urządzenia medyczne oraz komfortowy pobyt w szpitalu z troską o zadowolenie pacjenta na miarę XXI-go wieku. 
 • Innowacyjna inwestycja otrzymała laur Eurosymbol Innowacji 2013 przyznawany Przez Monitor Rynkowy 

Komfort Pacjenta 

 • Jasne, czyste i przytulne wnętrza zapewniają optymalne warunki do rekonwalescencji po zabiegach. 
 • Miły i pomocny personel medyczny sprawi, że leczenie w Szpitalu Eskulap pozostanie pozytywnym wspomnieniem. 
 • Dla Twojej i Twoich bliskich wygody stworzyliśmy sieć gabinetów konsultacyjnych ułatwiających rozpoczęcie i kontynuację specjalistycznej opieki medycznej. 

Elastyczna Oferta 

 • Oferujemy usługi wykonywane odpłatnie oraz w ramach umów z NFZ a także firmami ubezpieczeniowymi. 

Oddział Ortopedii oferuje nowoczesne metody diagnostyki i leczenia chorób oraz następstw urazów narządów ruchu. 

 

Oddział Ortopedii Szpitala Eskulap znany jest z kompetentnego personelu, komfortowego wyposażenia oraz nowoczesnej aparatury medycznej. 

SKORZYSTAJ Z NASZYCH USŁUG: 

Endoprotezoplastyka stawu biodrowego 

Endoprotezoplastyka stawu kolanowego 

Endoprotezoplastyka stawu skokowego 

Operacje halluksów 

Operacje stawu barkowego 

Zabiegi artroskopowe 

Wycięcie ganglionów z ręki lub stopy 

Usunięcie zespoleń z ręki lub stopy 

Odbarczenie nerwu obwodowego 

– zespół cieśni kanału nadgarstka 

– zespół rowka nerwu łokciowego 

Inne zabiegi i operacje ortopedyczne.

Zapraszamy Pacjentów z okolicznych miast: Bydgoszcz, Inowrocław, Nakło nad Notecią, Toruń, Świecie, Grudziądz, Wałcz, Chodzież, Złotów, Szczecinek, Chełmża, Włocławek, Chełmno, Tczew, Olsztyn.

Umów się na zabieg

image

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

pl Polish
X