Menu
X
Informacje o klinice

Szpital SALUS to wielospecjalistyczny ośrodek zabiegowy w Północnej Polsce oferujący planowe leczenie operacyjne w siedmiu głównych zakresach: okulistyce, chirurgii ogólnej i onkologicznej, ortopedii, ginekologii i laryngologii.

Niemal dwudziestoletnia historia, nowoczesna infrastruktura, doświadczona kadra medyczna, uznane metody zabiegowe, światowej klasy technologia oraz lokalizacja 20 km od Morza Bałtyckiego to nasze niepodważalne atuty.

Placówka jest przodującym ośrodkiem zabiegowym w województwie pomorskim w zakresie okulistyki, wykonującym m.in. operacje zaćmy, chirurgii witreo-retinalnej i laserowej korekcji wzroku.

Każdego roku Szpital SALUS wykonuje blisko 1500 operacji usunięcia zaćmy. Pacjenci mają możliwość wyboru najnowocześniejszych sztucznych soczewek jedno i wieloogniskowych renomowanej firmy Alcon, a procedura wszechstronnej oceny lekarskiej na wszystkich etapach leczenia zapewnia maksymalną skuteczność i bezpieczeństwo.

Kompleksowa diagnostyka obrazowa (rezonans magnetyczny, tomograf komputerowy, RTG, USG, mammografia, endoskopia) i laboratoryjna (analityka i mikrobiologia), doświadczeni lekarze, a przy tym rodzinna atmosfera oraz troskliwa i profesjonalna opieka pielęgniarska gwarantują najwyższy poziom usług i skuteczność leczenia.

Nasi lekarze specjaliści
dr n. med. Krzysztof Barnyk
Umów się na zabieg
image

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

pl Polish
X